Horoskoop

JÄÄR
Hea päev tööelus muudatuste tegemiseks, ka selleks, et kandideerida uuele töökohale. Pealehakkamist peaks sul täna jätkuma.
SÕNN
Pinguta oma unistuste nimel. Mingi soov­unelm, mida siiani oled salajas hoidnud, võib tänase seisuga reaalselt teostatavaks osutuda. Julgust!
KAKSIKUD
Tahtejõudu ja söakust sul jagub. Su pilk on tulevikku suunatud ja näed oma eesmärke selgelt. Nüüd tuleb vaid eesmärkide poole liikuma hakata.
VÄHK
Paljutõotav päev suhete rindel. Kui oled üksildane, otsi kindlasti sõprade seltsi – nende kaudu võid tutvuda vägagi võluva vastassoo esindajaga.
LÕVI
Täna tasub aktiivsust ilmutada ja kõvasti tööd rügada. Kolleegid arvestavad sinu arvamusega, seega on töökorraldust võimalik ka tõhusamaks muuta.
NEITSI
Pühendu nüüd millegi uue ja põneva õppimisele. Võid olla vägagi loominguline ja avastada endas uusi andeid.
KAALUD
Pere ja koduga seotud muudatuste tegemine õnnestub edukalt. Sobiv päev kinnisvaratehinguteks. Osta endale näiteks uus suvemaja.
SKORPION
Võta aega, et kallimaga tähtsad asjad läbi arutada. Ühiste plaanide tegemine läheb sujuvalt. Küllap on saabunud aeg hakata koos pesa punuma.
AMBUR
Hetkel on sinu jaoks esmatähtis majanduslik kasu. Suudad oma äriasjad tõeliselt jõuliselt käima lükata, kartmata seejuures tööd ja vaeva.
KALJUKITS
Tahad ja oskad ennast täna maksma panna. Ka suurema kuulajaskonna ees sõna võttes mõjud veenvalt ning sul on lihtne teisi oma pilli järgi tantsima panna.
VEEVALAJA
Kindel seljatagune, pere ja suguvõsa toetus annab sulle julgust ja jõudu südikalt edasi minna, oma elus olulisi pöördeid teha. Kevadtuuled toovad kaasa uusi ideid.
KALAD
Hea päev koosolekute ja nõupidamiste korraldamiseks. Välja käiakse häid ideid, mida saab kiiresti ellu rakendada ja millest varsti ka tulu tõuseb.

 

Print Friendly, PDF & Email