Horoskoop

JÄÄR
Täna kerkivad esile tööalased probleemid, mistõttu romantikaks arvatavasti aega ei jäägi. Oled sunnitud ka meelelahutusmõtetest loobuma.
SÕNN
Sul on täna ennast raske ohjeldada neis asjades, mis puudutavad kõikvõimalikke lõbustusi. Oled tavalisest ülemeelikum, aktiivsem ja jutukam.
KAKSIKUD
Täna võib rutiin lausa väljakannatamatuks muutuda ja ängistust tekitada. Sinu vabaduseiha tõstab pead. Anna endale võimalus puhata.
VÄHK
Võimalik, et sulle hakatakse täna rohkem tähelepanu pöörama. Sul on palju energiat, häid mõtteid ja põnevaid plaane. Seda osatakse hinnata.
LÕVI
Sinu enesehinnang on täna üsna kõrge. Võimalik, et tunned vastupandamatut soovi mõni inimene korralikult paika panna ning näidata oma võimu.
NEITSI
Sinu kaaslased võivad täna uskumatult vastutulelikeks osutuda. Saad üllatuse osaliseks ja tunned teatavat kergendust. Oht laisaks muutuda!
KAALUD
Uute ideede aeg. Igavad argimõtted on su peast kadunud ja loomingulisus tõstab pead. Ekstreemsed elamused tuleks ainult kasuks.
SKORPION
Intellektuaalsete meeleoludega päev. Võid kokku puutuda religioosse maailmavaatega. Suureneb huvi müstika, esoteerika ja eksootiliste kultuuride vastu.
AMBUR
Oled täna nii enda kui ka oma kaaslaste vastu liiga range. Sinu seisukohad võivad õiged olla, kuid teistes tekib soov sinust kaugemale hoida.
KALJUKITS
Tunned nüüd inimestest kerget tüdimust ning parema meelega väldiksid igasugust suhtlust. Suurenenud vajadus privaatsuse järele.
VEEVALAJA
Täna õnnestub sul tõenäoliselt saavutada suurepäraseid tulemusi loomingulises tegevuses. Saad inspiratsiooni ka suvalistest asjadest.
KALAD
Tunned end vabana ja õnnelikumana ning sinu enesetunne paraneb. Kasuta tänaseid positiivseid planeediseise ära ja ole maksimaalselt aktiivne.

 

Print Friendly, PDF & Email