Horoskoop

JÄÄR
Täna varitseb sind oht juhtuda kokku petturitega. Huvi ennustamise, müstika ja nn alternatiivmeditsiini vastu võib sind kokku viia soolapuhujatega.
SÕNN
Oled täna liiga nõudlik ning seetõttu kergelt rahulolematu kõige ja kõigiga. Võta vähe rahulikumalt ning tunne rõõmu lihtsatest asjadest!
KAKSIKUD
Võimalik, et sulle hakkab nüüd silma torkama mõne inimese sinule suunatud eriline tähelepanu. Vahest on ta sinusse armunud?
VÄHK
Võid saada uusi pakkumisi või lisateenimise võimalusi. Oled nüüd ka ise tunduvalt avatum ja aktiivsem kui tavaliselt. Täna tuleb sul palju suhtlemist.
LÕVI
Soodne päev liidritele. Oled võimeline lülituma globaalsetesse protsessidesse ja saama ühiskondlike ideede väljendajaks.
NEITSI
Tunned täna tavalisest suuremat vajadust rääkida inimestega isiklikel ja sügavatel teemadel. Otsid kaaslast, kellega saaks filosofeerida.
KAALUD
Sinu meeleolu paraneb nüüd tunduvalt, kui saad jutuotsa peale mõne vana tuttavaga, kellega läinud aegu meenutada. Hea päev külaliste vastuvõtmiseks.
SKORPION
Oled nüüd iseendas ja oma eksimatuses nii kindel, et see võib sulle lausa saatuslikuks saada. Püüa enne tegutsemist asjad ikka korralikult läbi mõelda.
AMBUR
Sa pole täna kuigi avatud ega seltskondlik, kuid on võimalik, et sõlmid sellele vaatamata kauakestvaid sidemeid. Oled truu kaaslane.
KALJUKITS
Ootad täna oma kaaslastelt rohkem tähelepanu ja imetlust ning oled nördinud, kui sa seda ei saa. Võimalik, et tunned end teistest targemana.
VEEVALAJA
Kipud ennast alahindama ja oma unistustest liiga kergesti loobuma. Püüa leida sisemine rahu ja suhtle inimestega, keda usaldada saad.
KALAD
Oled täna heas vormis ja valmis suhtlema erinevate isikutega. Võimalik, et leiad ootamatult huvitava võimaluse oma silmaringi laiendamiseks.

 

Print Friendly, PDF & Email