Horoskoop

JÄÄR
Oma liigses avameelsuses võid rääkida ideedest, mida keegi teine hakkab hiljem enda omadeks nimetama. Hea päev keelte õppimiseks.
SÕNN
Oled täna kergemeelses meeleolus ja sul on raskusi tõsistesse asjadesse süvenemisega. Oht raisata raha mõttetutele asjadele!
KAKSIKUD
Võid nüüd kergesti sattuda intriigidesse või lihtsalt äpardustesse. Aeg kulgeb nii kiiresti, et tõenäoliselt jääb nii mõnigi plaan vaid plaaniks.
VÄHK
Tunned täna soovi silma paista. Sinu tänaseid ettevõtmisi kroonib edu. Väldi siiski liigset eneseimetlust ja ole ka teiste suhtes tähelepanelikum.
LÕVI
Kaldud täna liialdama kõigega, millega liialdada annab. Oled äärmiselt särtsakas meeleolus ja suhtlemisaldis. Hea päev välkpidude korraldamiseks.
NEITSI
Tunned end täna sisemiselt ebakindlana, mis­tõttu püüad seda kompenseerida välise rangusega. Kui keegi juhtub sinu üle nalja viskama, võid üpris vihaseks saada.
KAALUD
Täna pakuvad sulle huvi ülimalt intellektuaalsed vestlused, otsid kõigest sügavat mõtet. Tühi loba käib sulle tõsiselt närvidele.
SKORPION
Võimalik, et saad täna rõõmustava uudise või mingi ahvatleva ettepaneku. Hea päev lepingute sõlmimiseks ja finantstehinguteks.
AMBUR
Kipud täna rahaga ümber käima tavalisest kergekäelisemalt. Võib juhtuda, et hindad asju vaid nende välise ilu järgi ja praktilisus jääb tahaplaanile.
KALJUKITS
Võimalik, et sul tuleb täna kellegi eest hoolitseda, teda lohutada. Tõmbad lahke ja avatud olekuga ligi inimesi, kes on mingil põhjusel õnnetud.
VEEVALAJA
Täna pannakse tõenäoliselt proovile su tahtejõud. Võimalikud on sündmused, kus sul on väga raske ennast kontrollida. Esile kerkivad alateadlikud soovid.
KALAD
Oled täna erksa mõtlemise ja kiire reaktsiooniga. Otsuste tegemisel püüa tugineda teadmistele, igasugust spekuleerimist tuleks aga vältida.

 

Print Friendly, PDF & Email