Seeniormeeste klubi liikmed valisid uue juhatuse (2)

Naistepäeval tegid kolm aastat tagasi jaanuaris loodud Saaremaa seeniormeeste klubi liikmed kokkuvõtteid viimase aasta tegevusest ja valisid uue juhatuse.

SEENIORMEESTE KLUBI JUHID: “Mehed, juhindume põhikirjast ja tööplaanist,” lausub Helmut Sääsk (paremal) Lembit Reegile ja Arnold Loknale.
AARE LAINE

“See pole nüüd küll traditsiooniks muutunud, et mehed oma klubi asjade arutamiseks naistepäeval kokku saavad. Kuressaare päevakeskuses üllatasime naisi päev varem. Sel aastal juhtus aga nii, et meesteklubi aruande-valimiskoosoleku päev sattus just naistepäevale,” ütles seeniormeeste klubi juhatuse liige Helmut Sääsk.

Mullusest aastast kokkuvõtteid tehes nimetas Helmut Sääsk ennekõike huvireisi Suur-Rootsi külla Vetteli kalatööstusesse. “Meile tutvustati kogu tootmisprotsessi. Oleme külastanud ka teisi ettevõtteid, proovinud võimeid ketasgolfiväljakul, tutvunud Saare- ja Muhumaaga, kohtunud Saaremaa kirjanikega,” rääkis Sääsk.

Seeniorklubi mehed kiitsid päevakeskuse naisperet, kellega on nad ürituste korraldamiseks hea klapi saavutanud.

Aruande- ja valimiskoosolekul valisid mehed klubi tegevuse juhtimiseks uue kolmeliikmelise juhatuse. Valituks osutusid Helmut Sääsk, Lembit Reek ja Arnold Lokna.

Varemgi juhatusse kuulunud Helmut Sääsk mainis, et juhatuse liikmed saavad kokku vähemalt üks kord kuus, vajaduse korral tihedamaltki.

Sääse sõnul teeb seeniorklubi koostööd ka teiste ühendustega. “Ants Kangur juhatusse enam ei kandideerinud, tema tegutseb aktiivselt ka pensionäride ühenduses. Oleme selle ühenduse liikmetega korraldanud ühiseid väljasõite ja teeme seda edaspidigi. Kuigi tegutseme meesteklubi nime all, ei tähenda see seda, et me huvireisile minnes oma abikaasad koju jätame. Korraldame ka ühisüritusi,” märkis Sääsk.

Print Friendly, PDF & Email