Mustjala Memmed kahekümnesed

RIVI PEAL: (Vasakult) Linda Klee, Astra Miller, Katrin Ader, Saima Kaasik, juhendaja Valve Lõhmus, Marika Köster, Saima Pihler, Agnes Kahju, Hildegard Truu.
EDITH VIIRA

8. märtsil, naistepäeval tähistasime rahvamajas ka Mustjala Memmede 20-ndat sünnipäeva.

Tegelikult oli esimene ülesastumine nendel hoopis küünlapäeva peol 5. veebruaril, aga miks mitte ühendada kahte toredat päeva ja pidada koos üks vahva pidu.

Praegu on tantsijaid kaheksa: Astra Miller, Linda Klee, Marika Köster, Saima Pihler, Hildegard Truu, Saima Kaasik ning naisrühmast on kaasa haaratud Agnes Kahju ja Katrin Ader. Juhendajaks ei keegi muu, kui meie armas Valve Lõhmus.

Peo alguses said kõik nii praeguste kui ka endiste tantsijatega pokaale kokku lüüa. Siis sai sõna rahvamaja juhataja, kelle poolt olid kingituseks nimelised pluusid kõigile tantsijaile.

Segakoor Mustel esines Memmedele kahe lauluga, anti ka veidike aimu tulevasest suvisest laulupeost. Naisrühm Kuldking tantsis kolm tantsu, Mustjala vanu tantse on alati hea vaadata! Kalle rääkis meie Memmede ajaloost, saime vaadata vanu pilte – on, mida meenutada. Tantsuks mängisid oma Collectioni poisid, mängisime seltskonnamänge ja laulsime Ilme pilli saatel tuttavaid lugusid kaasa. Muidugi ei puudunud ka tort.

Pidu sai väga armas ja kodune, justnagu meie Memmedki. Pikki tegutsemisaastaid teile! Ja nagu ma ütlesin peol, ootan teid ikka igal kolmapäeval rahvamajja, teie soojus ja siirus kuuluvad meie armsasse majja. Elagu Mustjala Memmed!

Edith Viira

Print Friendly, PDF & Email