Horoskoop

JÄÄR
Passiivsete meeleoludega päev. Sul on raske end kokku võtta, et vajalikud tööd ära teha. Tunned kõige vastu ükskõiksust ja lased teistel tegutseda.
SÕNN
Tänane päev on ebasoodne armuasjade ajamiseks. Oled kergesti haavatav ning parem on, kui väldiksid situatsioone, kus võiksid haiget saada.
KAKSIKUD
Katsu oma tegemistega varakult ühele poole saada, sest õhtul võib sind oodata üllatus, seda juhul, kui lõuna ajal kõik plaanipäraselt läks.
VÄHK
Sulle läheb täna tavalisest rohkem korda teiste inimeste arvamus. Pöörad tähelepanu oma välimusele ja riietusele. Hea aeg trenniga alustamiseks.
LÕVI
Täna on soodustatud kõik suhetega seotud tegevused. Oled tavalisest avameelsem, kuid samal ajal ka mõistvam teiste inimeste probleemide suhtes.
NEITSI
Sinu läbinägelikkus jahmatab täna ka sind ennast. Võimalik, et avastad enda jaoks midagi eriti salajast ja müstilist, ent samas ka arendavat.
KAALUD
Täna võib sul tekkida pingeid lähedase inimesega. Kuna sul on täna raske olla avameelne, võib vastastikune usaldus partneriga väheneda.
SKORPION
Oled täna tavalisest enesekindlam ja samas ka iseteadlikum. Kipud teisi enda ümber kamandama ja kontrollima, mis võib pingeid tekitada.
AMBUR
Hea aeg suurpuhastuse või remondiga alustamiseks. Oskad täna mõelda praktiliselt ja näha kaugemale tänasest päevast. Väldi ületöötamist!
KALJUKITS
Võimalik, et kohtud täna ootamatult vanade sõpradega ja otsustate üheskoos midagi ette võtta. Võivad tekkida taas armusuhted endise kallimaga.
VEEVALAJA
Täna aktiviseeruvad praktilised ja realistlikud meeleolud. Suudad teha loogilisi ja arukaid järeldusi. Samas on sinu emotsionaalne pool veidi pärsitud.
KALAD
Täna võib sul esineda ummikseise, kummalisi kohtumisi võõraste inimestega ja mõttetuid reise. Püüa võimalikke ebamugavusi huumoriga võtta.

 

Print Friendly, PDF & Email