Õhtustajad aitasid elustamislaua jaoks koguda mitu tuhat eurot

Kuressaare kuursaalis NOM-festivali raames toimunud heategevuslik õhtusöök “Oled ilus” tõi Eestimaa sünnitusmajade toetusfondile Kuressaare haigla jaoks vastsündinute elustamislaua soetamiseks ligi neli tuhat eurot.

“Oleme ülimalt rahul – see ettevõtmine läks lausa suurepäraselt,” kinnitas Triin Sepp, üks meelelahutusliku õhtusöögi ja NOM-festivali peakorraldajaist. Viimase kohani väljamüüdud õhtusöögil osales kaheksakümmend inimest ning ettevõtmise kogutulu oli ligikaudu 4000 eurot.

“Praegu ootame õhtusöögi kulude osas veel arveid, et teha lõplik kokkuvõte,” lausus Sepp.

Heategevuslikul eesmärgil oksjonile pandud kleit Eesti ühelt tuntumalt moeloojalt Mammu Couture`ilt müüdi 600 euro eest. Annetatud auhindadega loterii tõi aga sisse 1967 eurot.

Loterii- ja oksjonitulu sai sünnituslaua soetamist korraldav fond oma käsutusse juba samal õhtul.

“Ülejäänud summa kanname fondile kohe, kui kokkuvõtted tehtud ja kõik arved käes,” rääkis Triin Sepp.

Sepa sõnul sai meeleolukas ettevõtmine võimalikuks tänu suurepärasele koostööle. Oma panuse andsid lisaks Kuressaare kuursaali ja NOM-festivali tiimile GOSPA majutusega, Nautimus veinidega, TH Events õhtusöögipaiga dekoreerimisega, Keili Tees pildistamisega, Mammu Couture, vabatahtlikud õhtujuhid Hannes Sepp ja Kaupo Pastak, loterii auhinnad annetanud ettevõtted ja õhtusöögil osalenud.

“Kõigil neil, kes ei saanud õhtusöögil osaleda, on võimalus Eestimaa sünnitusmajade toetusfondile see annetus ikkagi teha – et saaksime kõik koos haiglale selle hädavajaliku laua soetada,” ütles Sepp.

Sünnitusmajade toetusfond loodab Kuressaare haiglale uue elustamislaua soetamiseks koguda 29 000 eurot.

“Õhtusöögiga kogutud raha on sellest summast päris suur osa,” rõõmustas fondi esindaja Raili Friedemann. “Oleme väga rahul! Suur tänu festivali korraldajatele, et nad meile appi tulid!”

Friedemann osales sünnitusmajade toetusfondi esindajana ka laupäevasel ilumessil Kuressaare spordikeskuses, tutvustades messi külastajatele fondi kampaaniat ja kogudes annetustena 200 eurot.

“Aprillis-mais loodame samuti oma annetuskasti ja kaardimakseterminaliga üritustel kohal olla – ikka hea eesmärgi nimel,” rääkis Friedemann.

Print Friendly, PDF & Email