Horoskoop

JÄÄR
Võid saada häid tööpakkumisi või palgakõrgendust. Samas kipuvad suhted veidi pingeliseks. Seda põhjustavad võimalikud möödarääkimised.
SÕNN
Oled täna häälestatud vaimsele lainele ja tunned trotsi oma materiaalsete kohustuste vastu. Väldi kokkupõrkeid kaaslastega ja ole sallivam.
KAKSIKUD
Tööalased suhted kipuvad täna pingestuma, eriti juhul, kui sa ise liigset ambitsioonikust ilmutad. Soodne aeg romantilise suhte alustamiseks.
VÄHK
Liigne energia kulutamine võib põhjustada nii füüsilist kui ka psüühilist väsimust. Täna tuleks loobuda vastutuse võtmisest ja tähtsatest ettevõtmistest.
LÕVI
Kipud täna käituma üsna taktitundetult ja mõtlematult. Püüa olla teiste suhtes tähelepanelikum ja väldi enese upitamist kaaslaste arvelt.
NEITSI
Täna võid oma avameelsusega nii mõnegi inimese ära ehmatada. Ehk võiksid mõne arvamuse ja hinnangu lihtsalt enda teada jätta. Püüa olla leebem.
KAALUD
Oled nüüd sentimentaalses meeleolus ja üpris tundlik. Iga tühisemgi asi tundub sulle suure ja tähtsana. Hakkad kergemini nutma kui tavaliselt.
SKORPION
Võimalik, et satud täna paanikasse ja teed liiga kiireid järeldusi. Püüa olukorda rahulikult hinnata. Väldi suurte otsuste langetamist.
AMBUR
Oled täna praktiline ja asjalik ning töö lausa lendab su käes. Kuid kui keegi püüab sind tagant kiirustada, võib igasugune töötahe kaduda.
KALJUKITS
Pürgid vabaduse ja originaalsuse poole. Sind saadab kaaslaste toetav suhtumine, mis aitab sul oma kavatsusi täide viia. Seega hakka aga pihta!
VEEVALAJA
Optimistlike meeleoludega päev. Täna kerkivad esile sinu näitlejameisterlikkus ja huumorimeel. Hea päev seltskondlikeks koosviibimisteks ja lõbutsemiseks.
KALAD
Kui tunned täna soovi südant puistata, peaksid olema väga valiv ja hoolikalt kaaluma, kellele oma isiklikke asju usaldada. Ettevaatust liikluses!

 

Print Friendly, PDF & Email