Horoskoop

JÄÄR
Nüüd on hea aeg oma elus muudatusi teha või midagi uut õppida. Vahest on aeg ka millestki ebavajalikust loobuda?
SÕNN
Võid täna avastada enda jaoks mõne uue hobi. Oled avatud ja teadmistehimuline. Kevadehingus õhus innustab sind tegutsema.
KAKSIKUD
Täna tuleks üles näidata aktiivsust ja otsustusvõimet. Ära alusta siiski uusi ettevõtmisi, parem lõpeta poolelijäänud töid ja tõmba otsi kokku.
VÄHK
Võimalikud keskendumisraskused, mis põhjustatud sisemisest rahutusest. Su enesekontroll on nõrgenenud, väldi alkoholi ja veeda päev tervislikult.
LÕVI
Jõuliste energiatega päev. Planeediseisud annavad sulle jõudu teha vajalikke muudatusi ning muuta asjaolusid, mis sulle just meelepärased pole.
NEITSI
Võimalik, et mõni sõber teeb sulle täna ootamatu üllatuse või kutsutakse sind mõnele huvitavale üritusele. Ole valmis ootamatusteks tehnikaga.
KAALUD
Oled täna valmis mugavuste ja peente roogade nimel tavalisest rohkem raha välja käima. Võimalik, et valid õhtustamiseks mõne tipprestorani.
SKORPION
Hea päev tegeleda ülimat tähelepanu ja täpsust nõudvate töödega. Suudad mõtelda praktiliselt ja oled läbinägelik. Su keskendumisvõime on lausa suurepärane.
AMBUR
Oled täna impulsiivne ja solvud kergemini kui tavaliselt. Paraku kipud ennast välja elama just kõige lähedasemate ja kallimate inimeste peal.
KALJUKITS
Tänased planeedimõjud annavad sulle suutmise olla vaba stampidest ja teiste poolt pealesurutud ideedest. Hea päev reisimiseks.
VEEVALAJA
Ole täna hoolikas ses suhtes, mida sa ütled. Võid mõne hooletult pillatud sõnaga kellelegi tahtmatult suuri kannatusi valmistada.
KALAD
Täna oskad sa oma rahaga väga hästi ringi käia. Tõenäoliselt teed nii mõnegi praktilise ostu. Hea aeg kinnisvaraga tegelemiseks ja kodukaunistamiseks.

 

Print Friendly, PDF & Email