Horoskoop

JÄÄR
Võimalik, et sul palutakse täna kedagi esindada või kellegi eest kosta. Tee seda juhul, kui see kattub ka sinu enda huvidega.
SÕNN
Võib juhtuda, et satud täna olukorda, kus pead paremaks valetada oma lähedastele inimestele lihtsalt selleks, et neile mitte haiget teha.
KAKSIKUD
Täna ei anna sulle asu soov oma turvalisest maailmast jalga lasta ning teha midagi täiesti uut ja erilist. Tõenäoliselt suudad oma kaaslasi üllatada.
VÄHK
Kui sul tekib täna mingi sisemine pinge, peaksid kindlasti leidma mooduse, kuidas seda välja elada. Vastasel juhul kannatab sinu vaimne tervis.
LÕVI
Pööra rohkem tähelepanu kodule ja lähedastele. Juhul kui su suhted vanematega on pingelised, püüa ise astuda samme, et pingeid leevendada.
NEITSI
Tunned täna soovi jääda kõrvaltvaatajaks toimuvasse ise sekkumata. Püüad nüüd võimalikult kergelt läbi saada ning tõenäoliselt see sul ka õnnestub.
KAALUD
Tänased planeediseisud soosivad toimetusi, kus on vaja süstemaatilist ja realistlikku mõttelaadi. Lõbutsemiseks sul täna aega ei jää, kohustused sunnivad takka.
SKORPION
Võid tunda end täna häirituna kellegi hoolimatust ja üpris isekast käitumisest. Püüa vältida situatsioone, kus pead kellestki teisest sõltuma.
AMBUR
Kipud täna suud pruukima täiesti valel ajal ja vales kohas. Teed seda üsna salvaval ja teraval moel ning võid mõne inimese korralikult välja vihastada.
KALJUKITS
Su tahtejõud on täna üsna nõrk, mistõttu oled ka mõjutatav ning kaasatõmmatav nii positiivsetesse kui ka väheke kahtlastesse ettevõtmistesse.
VEEVALAJA
Probleemid võivad täna tekkida sellest, kui kukud teisi kamandama ja püüad oma ideid peale suruda. Keskendu enesearendamisele.
KALAD
Täna sõlmitud suhted on lühiajalised ja pealiskaudsed. Võid ka valusalt petta saada – näiliselt romantiline kavaler osutub lihtlabaseks petiseks.

 

Print Friendly, PDF & Email