Horoskoop

JÄÄR
Tänased planeediseisud soosivad romantilisi suhteid. Samas võivad ametlikud asjaajamised ja läbirääkimised lõppeda vaidluse ja erimeelsustega.
SÕNN
Tunned soovi teha kodus muudatusi, näiteks osta uut mööblit vmt. Võimalik, et sulle tulevad täna ootamatult külalised või näed mõnd vana tuttavat.
KAKSIKUD
Oled plahvatusohtlikus meeleolus, võid liigse emotsionaalsusega oma kaaslased päris ära ehmatada, nii et ole valmis neid pärast toibutama.
VÄHK
Tunned vajadust süveneda filosoofiasse. Huvitud erilistest asjadest, torkad silma originaalsusega ning sulle ei meeldi traditsioonilised toimingud.
LÕVI
Sinus on täna nii palju pulbitsevat energiat, et tunned eneses jõudu kasvõi mägesid liigutada. Samas võid sattuda totaalse meelepette mõju alla.
NEITSI
Sul on potentsiaali loovaks ja edukaks eluviisiks. Oled valmis riskima, et mõista oma tegelikke võimeid. Võimalikud probleemid ülemustega.
KAALUD
Täna kerkivad esile seksuaalsus ja romantika. Võimalik, et armud kellessegi või siis armutakse sinusse. Hea aeg loominguliseks eneseteostuseks.
SKORPION
Tegutse diplomaatiliselt ja sind austatakse. Kui oled ise aus, tõmbad enda poole inimesi, kes on ka sinuga ausad. Pööra tähelepanu tervisele.
AMBUR
Tänane päev on otse loodud aktiivseks tegutsemiseks. Ära maga maha võimalusi, mida elu sulle täna pakub. Vastasel juhul tuleb sul hiljem kibedasti kahetseda.
KALJUKITS
Võid täna liigse sisemise rahutuse tõttu ekslikult mõelda, et sinu probleeme ei võeta piisavalt tõsiselt. Väldi asjatut solvumist ja rahune maha!
VEEVALAJA
Saad nüüd võimaluse oma unistuste täitumisele sammukese lähemale astuda. Aktiviseeruvad loovus ja töövõime. Sind võib tabada ka Amori nool.
KALAD
Võimalik, et tunned täna soovi koju minna ja uks oma selja taga kindlalt lukku keerata, et keegi sind tülitama ei tuleks. Telefoni lülitad ka välja.

 

Print Friendly, PDF & Email