Horoskoop

JÄÄR
Oled täna veidi kärsitu ja kipud seetõttu langetama rutakaid otsuseid asjade kohta, millega peaksid veidi ootama. Hea päev sportimiseks.
SÕNN
Täna peaksid vältima kõikvõimalikke riskiga seotud tegevusi. Parim aeg kodusteks toimetusteks, kus sa ei pea sõltuma kellegi teise tahtmistest.
KAKSIKUD
Tänased planeedimõjud sunnivad sind muutuma aktiivsemaks ja töötama enesearendamisega. Loobu ükskõiksest suhtumisest.
VÄHK
Võid täna ootamatult sattuda situatsiooni, mis muudab sinu teadvuse taset ja maailmavaadet. Hea päev vaimseks tööks ja enesearendamiseks.
LÕVI
Võimalik, et kannatad täna kellegi reetliku käitumise pärast. Samas, kui leiad endale usaldusväärsed partnerid, võib koostöö vägagi hästi sujuda.
NEITSI
Pöörad tähelepanu sisemistele protsessidele. Analüüsid ennast ja oma käitumist erinevates olukordades. Või­malik, et teed huvitavaid avastusi.
KAALUD
Sinu tegevust kontrollib mõistus ning abiks on pealehakkamine ja oskus viia ettevõtmine lõpuni. Suudad täna palju kasulikku korda saata.
SKORPION
Tänane päev kujuneb rahulikuks ja soodsaks suhete edasiarendamisel. Oled tavalisest intellektuaalsem ja suudad ka ennast analüüsida.
AMBUR
Täna võib sul tekkida probleeme koostöö tegemisel. Inimesed, kellest sinu plaanid sõltuvad, veavad alt ja ise oled ka rohkem hajevil kui tavaliselt.
KALJUKITS
Hõljud täna oma maailmas ja igasugune koostöö on raskendatud. Võid avastada, et oled reaalsest maailmast totaalselt eraldunud.
VEEVALAJA
 Kui sul on õnnestunud olukorra peremees olla, siis nüüd kipuvad kõik niidiotsad käest libisema. Säilita rahu ja väljud olukorrast edukalt.
KALAD
Võid täna kokku puutuda inimestega, kellega olid kunagi lähedane. Ootamatud kohtumised toovad päevaplaani muudatusi ning nii mõnigi asi jääb tegemata.

 

Print Friendly, PDF & Email