Horoskoop

JÄÄR
Oled täna tavalisest heatahtlikum, leplikum ja pehmem. Sul on lihtne andestada ka neile, kellega sul seni just kõige parem läbisaamine pole olnud.
SÕNN
Võimalik, et sulle püütakse kaela määrida kohustusi, mis pole sinu mure. Ära lase ennast ära kasutada, tee vaid seda, mis on sinu huvides.
KAKSIKUD
Täna tõuseb päevakorda tervis. Ole tähelepanelik oma keha märguannete suhtes. Probleemide korral väldi nn imetohtreid.
VÄHK
Kui julged oma arvamuse avalikult välja öelda, võid saavutada rohkem, kui loota julgesid. Peaksid tähele panema ka teisi ja nende arvamusi.
LÕVI
Igapäevane rutiin on sulle tüütav ja igav. Kaldud unistama ja rändama unelmates kaugele ära tegelikust reaalsusest. Ettevaatust alkoholiga!
NEITSI
Täna kipuvad inimestevahelised suhted intriige kaasa tooma. Ole valmis katsumusteks ja sõnasõdadeks. Ära võta vaidlusi väga südamesse!
KAALUD
Püüa täna oma aega võimalikult ökonoomselt kasutada. Võta end kokku ja ela hetkes! Tähtsate otsuste tegemisel kasuta oma arukust.
SKORPION
Otsid täna mooduseid, kuidas oma elu huvitavaks teha. Sinu ekstreemsusevajadus võib viia sind olukorda, kust on raske väljapääsu leida.
AMBUR
Tundeküllane päev, mis seotud armastuse ja kõrgendatud meeleoluga. Soodne päev suhete klaarimiseks ja puhkamiseks.
KALJUKITS
Kipud täna asju enese ja teiste jaoks keerulisemaks tegema. Ootad, et keegi teine hakkaks lahendama sinu isiklikke probleeme. Keskendumisraskused.
VEEVALAJA
Oled julge ja naudid katsumusi. Pead end õiglusekaitsjaks ja tunned soovi teistele selgeks teha, mis on õige, mis väär. Vastuolud ülemustega.
KALAD
Võimalikud pinged, mis on seotud seksuaalsete, majanduslike, võimu ja armastusega seotud probleemidega. Väldi armukadedust ja väljapressimist.

 

Print Friendly, PDF & Email