Horoskoop

JÄÄR
Püüad iga hinna eest olla olukorra peremees ja lähed endast välja, kui keegi püüab sulle vastu hakata. Sa ei talu täna vähimatki provotseerimist.
SÕNN
Tunned täna, et vajad väga kellegi lähedust ja armastust. Kui pead mingil põhjusel üksi olema, kipud üsna kurvameelseks ja õnnetuks muutuma.
KAKSIKUD
Täna on hea päev kodu korrastamiseks ja igasugu praktilisteks asjatamisteks. Näiteks remondi alustamiseks või vajalike asjade soetamiseks.
VÄHK
Oled täna emotsionaalselt vastuvõtlikum ja tundlikum kui tavaliselt. Võid kergesti haiget saada, kuid sama lihtne on sulle ka rõõmu valmistada.
LÕVI
Oled täna heas vormis. Kuid ära unusta, et mis kergelt tulnud, see ka kergelt läheb. Hea päev suhete parandamiseks ja pidutsemiseks.
NEITSI
Kui oled harjunud oma tahtmist saama, siis ole nüüd valmis hoopis ise kellegi soove täitma hakkama. Võimalikud perekondlikud pinged.
KAALUD
Torkad täna tavalisest rohkem silma ja võimalik, et saavutad ootamatult plusspunkte inimeste silmis, kellega sul siiani pole just kõige meeldivamad suhted olnud.
SKORPION
Oled täna heldem ja avatum kui tavaliselt. Kutsud endale meelsasti inimesi külla ning korraldad neile lahke ja küllusliku vastuvõtu.
AMBUR
Sulle on omased lahkus, kaastundlikkus ja suuremeelsus. Oled kannatlik ja andestav ja kaldud kaaslase puudustele vaatama läbi sõrmede.
KALJUKITS
Tunned täna soovi teha elus muudatusi. Hea päev garderoobi uuendamiseks ja soengu muutmiseks. Samas ära oma sõpru unarusse jäta.
VEEVALAJA
Nüüd aktiviseerub sinu seksuaalne energia ning ka vastavad soovid ja vajadused, mis sellega seotud. Kaldud koguni sõlmima kaunis kummalisi suhteid.
KALAD
Oled täna pisut närviline, püüad teha kõike täiuslikult ja lihvid hoolikalt iga detaili. Püüa näha rohkem tervikut ja tegele vaid esmatähtsaga.

 

Print Friendly, PDF & Email