Horoskoop

JÄÄR
Otsid võimalust eneseteostuseks. Sinu loomingulisus on aktiviseerunud ja otsib sobivat väljundit. Kasuta seda aega maksimaalselt ära.
SÕNN
Tänased planeediseisud muudavad sind pehmemaks ja leplikumaks. Otsid harmoonilisi suhteid. Tõenäoliselt lähebki kõik rahulikult.
KAKSIKUD
Võid täna sattuda olukorda, kus saad oma oskusi rakendada ja olla samal ajal inimestele kasulik. Samas kipud veidi liiga palju närvitsema.
VÄHK
Suurenenud huvi müstika ja teispoolsusega seotud teemade vastu. Tunned ka soovi midagi tõsist korda saata. Hea päev vaimsete asjadega tegelemiseks.
LÕVI
Rõõmude ja armastuse päev! Unusta töö ja igasugused praktilised ettevõtmised – neist on täna targem loobuda. Pühendu täiega elunautimisele!
NEITSI
Täna võib sulle kasu tuua kõikvõimalik ühistegevus ja grupitöö. Suudad oma kaaslaste ja nende ideedega haakuda tavalisest paremini.
KAALUD
Kaldud nüüd kaaslastes nägema vaid nende negatiivseid jooni. See on tingitud peamiselt sellest, et oled täna liiga nõudlik ja norimistujus. Ole leplikum.
SKORPION
Ole täna valmis rääkima rahast ja töökorraldusest. Püüa olla arukas ja jää reaalsuse piiridesse. Hea päev väikesteks ümberkorraldusteks.
AMBUR
Tunned soovi olla iga hinna eest kõigile meeltmööda. Väldi siiski ebasiiraks lipitsejaks muutumist, kes lihtsalt ei julge oma arvamust avaldada.
KALJUKITS
Kipud täna oma kaaslasi kamandama ja paika panema. Ära siis solvu, kui keegi neist otsustab hoopis sulle koha kätte näidata.
VEEVALAJA
Vajad täna oma ideedega väljatulemiseks julgustust ning tunned suurt kergendust ja tänulikkust, kui keegi sind toetab. Hea aeg puhkamiseks.
KALAD
Kui oled kellegagi tülli läinud, on nüüd õige aeg see asi korda ajada. Oled täna mõistvam ja andestavam ning üldse igati meeldiv inimene.

 

Print Friendly, PDF & Email