Horoskoop

JÄÄR
Kipud täna väikseimaidki ebameeldivusi üle dramatiseerima. Oled tavalisest emotsionaalsem ning võid langeda enesehaletsusse.
SÕNN
Puutud nüüd kokku elavate, nutikate ja kiirete inimestega. Püüa võimalikult avatud olla, võid saada neilt huvitavaid ja kasulikke ideid.
KAKSIKUD
Kipud täna oma võimetes kahtlema ja ootad kaaslastelt innustust. Hästi mõjub suhtlemine sõpradega ja ka nende probleemide kuulamine.
VÄHK
Ole tähelepanelik elektriseadmetega! Tehnika võib sind täna alt vedada. Hea päev lõõgastavateks ettevõtmisteks ja korralikuks väljapuhkamiseks.
LÕVI
Oled täna leidlik ja nutikas ning võid nii mõnelegi probleemile ootamatu lahenduse leida. Kui keegi juhtub sinult nõu küsima, suudad tedagi aidata.
NEITSI
Väldi kõikvõimalikke ebamääraseid suhteid ja kahtlasi ettevõtmisi. Praegu on ebasoodne aeg finantstehinguteks, võid hullusti petta saada!
KAALUD
Püüa täna keskenduda rohkem teistele. Seeläbi on sul hea võimalus õppida taltsutama oma liigset ego ja arendada endas kaastundevõimet.
SKORPION
Kipud täna olema põikpäine ja iseteadlik. Tunned üleolekut teistest ja näitad seda meelsasti ka välja. Püüa vältida ebaviisakaks muutumist.
AMBUR
Sulle hakkab nüüd tunduma, et oled küll palju vaeva näinud, kuid pole saanud väärilist tasu. Ära hakka selles teisi inimesi süüdistama, leia oma sisemine tasakaal.
KALJUKITS
Võid täna käituda üleolevalt ja upsakalt ning kaotada seetõttu sõpru. Soovitav oleks ka teistes midagi positiivset märgata ja seda esile tõsta.
VEEVALAJA
Peaksid täna ettevaatlik olema tähtsate otsuste tegemisel. Võimalik, et keegi püüab sind oma huvides ära kasutada. Päev pole soodne lepingute sõlmimiseks.
KALAD
Seltsid täna meelsamini inimestega, kes sinust võimalikult vähe teavad. Naudid olukordi, kus saad jätta endast salapärase ja põneva inimese mulje.

 

Print Friendly, PDF & Email