Horoskoop

JÄÄR
Sinus suureneb soov muljet avaldada. Üritad näida teistsugusena, kui sa tegelikult oled. Paraku sa sellise näitlemisega kuigi palju ei saavuta.
SÕNN
Võimalik, et sind hakkavad täna kimbutama hirmud ja kahtlused oma tervise suhtes. Püüa siiski rahuneda ja endale haigusi mitte välja mõelda.
KAKSIKUD
Tunned nüüd vajadust ilu ja harmoonia järele. Püüad ka ise olla võimalikult sõbralik teiste vastu. Saavutad tavalisest kergemini kompromisse.
VÄHK
Peaksid täna väga kontsentreeritult keskenduma ühele konkreetsele tegevusele, nii saavutad kindlasti oma eesmärgi. Tee vähem, aga kvaliteetselt.
LÕVI
Oled täna muretus ja hooletus meeleolus. Tunned tugevat tõmmet pidutsemise ja seltsielu poole. Samas on täna ideaalne päev loominguks.
NEITSI
Puutud kokku kummaliste, originaalsete ja ettearvamatute inimestega, kes sind rünnata püüavad. See võib sinu maailmapilti laiendada.
KAALUD
Täna on positiivsete meeleoludega päev. Su mõtted on väga lennukad. Saad ootamatut inspiratsiooni, mis annab motivatsiooni tegutseda.
SKORPION
Oskad nüüd näha asjade väärtust. Püüa siiski vältida staatust näitavate asjade võlgu ostmisest ning hoidu majanduslikust sõltuvusest.
AMBUR
Ole ettevaatlik terariistade ja mehaaniliste seadmetega. Püüa mitte kiirustada, ägestuda ega ennast üle koormata. Kui enesetunne kehv, luba endale puhkust.
KALJUKITS
Nüüd on soodne aeg alustada dieeti, ravikuuri või loobuda mõnest halvast harjumusest, näiteks suitsetamisest. Võta aega enese jaoks!
VEEVALAJA
Tänu otsekohesele käitumisele võid täna jõuda selleni, et keegi hakkab sinusse austavalt suhtuma. Hoidu ekstreemsustesse kaldumisest!
KALAD
Võid endale täna seada suhteliselt ebareaalseid eesmärke, mida on pea võimatu saavutada. Kasuta oma energiat pigem viljakaks suhtluseks ja teadmiste täiendamiseks.

 

Print Friendly, PDF & Email