Horoskoop

JÄÄR
Võid saada täna rõõmustava uudise inimeselt, kes omab sinu üle teatavat võimu. Ole avatud, nii saavad ka teised märgata sinu väärtuslikke külgi.
SÕNN
Tänased planeediseisud toovad su ellu elevust. Näed tavalisest rohkem vaeva oma välimusega ning võid selleks ka rahakotti tunduvalt kergendada.
KAKSIKUD
Täna tuleb sul arvatavasti kokku puutuda isikutega, kes ootavad sinult tuge ja mõistmist. Tuleta meelde raskeid aegu ja ole kaastundlik.
VÄHK
Kui sulle tehakse täna ettepanek midagi ootamatut ja huvitavat ette võtta, siis ära jäta seda kasutamata. Võid saada loomingulist inspiratsiooni.
LÕVI
Sind võivad täna pisiasjad närvi ajada. Märkad teiste vigu, kuid oma möödapanekud jäävad kahe silma vahele – ikka see vana pinnu ja palgi lugu…
NEITSI
Tunned täna, et keegi loobib sulle kaikaid kodaratesse, mis ajab sind tõsiselt närvi. Tõenäoliselt teed asja hullemaks, kui see tegelikult on.
KAALUD
Päev võib tuua su ellu inimesi, kes äratavad sinus tõsist uudishimu. Hea aeg uute projektide käimalükkamiseks ja loominguliseks tegevuseks.
SKORPION
Täna peaksid vältima ohtlikke ja riskiga seotud ettevõtmisi. Samuti peaksid üliettevaatlik olema rahaasjades. Tegele meeldivate asjadega.
AMBUR
Võimalik, et satud täna olukorda, kus sinu üle nalja visatakse. Ära solvu ja püüa ka ise asja huumoriga võtta. Ole valmis ootamatuks reisiks.
KALJUKITS
Intellektuaalsete mõjudega päev. Täna võib toimuda sisukas ning meeldiv jutuajamine, mis annab sulle uusi ja innustavaid ideid, kuidas oma elu korraldada.
VEEVALAJA
Selleks, et säilitada harmoonilisi ametialaseid ja abielusuhteid, püüa jääda tahaplaanile. Lase ka teistel särada. Pööra rohkem tähelepanu oma lähedastele.
KALAD
Täna võib ootamatult sülle sadada lisateenimise võimalus või kopsakas rahasumma. Hea päev investeerimiseks ja kinnisvaratehinguteks.

 

Print Friendly, PDF & Email