Horoskoop

JÄÄR
Probleemid tekivad lahendamata jäänud suhetest. Püüa olla otsekohene ja aus, kuid väldi asjatut õelutsemist ja teiste karmi paikapanemist.
SÕNN
Oled täna tähelepanelik. Näed ilma vaevata läbi ka kavalaid ja keerulisi sepitsusi. Soodne aeg detailset tähelepanu nõudvate tööde tegemiseks.
KAKSIKUD
Kipud oma arvamust teistele peale suruma, mis võib muuta rahuliku ja lõbusagi õhkkonna pingeliseks. Samas solvud, kui sinust välja ei tehta.
VÄHK
Oled helde, südamlik ja optimistlik. Saavutad austuse kaaslaste seas ja edu töötegemisel. Soodne päev õppimiseks ja lastega tegelemiseks.
LÕVI
Hea päev lõpetada poolelijäänud asju. Hästi edeneb sul täna ka kodu koristamine ja vajaliku eraldamine ebavajalikust. Ebasoodne aeg pidudeks.
NEITSI
Võimalik, et kohtad täna konkurente. Tõenäoliselt pannakse sind päris tõsiselt proovile. Saavutad edu eelkõige siis, kui oled julge ja enesekindel.
KAALUD
Soodne päev pühenduda eneseharimisele, süveneda mõnda filosoofilisse probleemi või harida end reisimise läbi. Oled suuteline teadvustama oma tõelist potentsiaali.
SKORPION
Täna suudad sa mõelda realistlikult ning oskad leida loogilisi seletusi ka väga keerulistele asjadele. Hea aeg teaduslikuks tööks.
AMBUR
Võid saavutada edu, kui lakkad olemast liiga emotsionaalne. Kasuta oma tahtejõudu sulle tähtsate ja meeldivate plaanide realiseerimiseks.
KALJUKITS
Oled täna ak­tiivne suhtleja, sõlmid vajalikke ja kasulikke sidemeid. Soodne päev ka abielusuhte vormistamiseks ja enesetäiendamiseks.
VEEVALAJA
Päev võib tuua su ellu vägagi suuri katsumusi. Püüa säilitada positiivne meelestatus, see kandub üle ka teistele ja kõik laheneb kergemini.
KALAD
Võimalik, et saad täna hakkama millegi sellisega, millega sa veel mõni aeg tagasi poleks kindlasti tegelenud. Hea päev piiride ületamiseks.

 

Print Friendly, PDF & Email