Horoskoop

JÄÄR
Kipud täna käituma egoistlikult ja impulsiivselt, seetõttu ei taha keegi sinuga koostööd teha. Pealegi muutud sa kergesti armukadedaks ja õelaks.
SÕNN
Oled täna kõrgendatud ja optimistlikus meeleolus. Kuid püüa vältida muretuks muutumist. Samas on täna hea päev pidu panna ja lõõgastuda.
KAKSIKUD
Käitud nüüd mõistlikumalt ja rahulikumalt kui tavaliselt. Oled stabiilne, kuigi veidi laisk. Püüa oma tänaste kohustustega ühele poole saada.
VÄHK
Hea päev oma teadmiste ja kogemuste jagamiseks. Suudad ennast arusaadavalt ja ilmekalt väljendada, mistõttu jõuab su jutt pärale ka puupeadele.
LÕVI
Oled täna veidi endasse tõmbunud ja pelglik. Kipud suhtuma igasse lähenemiskatsetesse umbusklikult, suisa paranoiliselt. Vajad turvatunnet.
NEITSI
Sina juba oskad teisi inimesi enese heaks tööle rakendada. Nad on lausa vabatahtlikult nõus sind igati abistama. Kuidas sa seda ometi teed?
KAALUD
Suurenenud vajadus turvatunde järele. Oht raisata raha asjade ostmisele, mida sa üldse ei vaja! Hea lahendus on tänane päev koduseinte vahel veeta.
SKORPION
Püüad igati oma kaaslast mõista ja tema hingesoppidesse tungida. Mõjud väga hoolitseva ja tähelepanelikuna. Hea aeg romantikaks.
AMBUR
Tunned end täna veidi ebakindlana, kuna arvad, et sinu teadmised pole piisavad. Usalda intuitsiooni, nii saavutad hetkel parimad tulemused.
KALJUKITS
Sa otse pakatad täna üllatuslikest ja originaalsetest ideedest ning suudad neid ka edukalt ellu viia. Liikluses võiksid täna ettevaatlikum olla.
VEEVALAJA
Võimalik, et ajad täna oma väljakutsuva käitumisega partneri armukadedaks. Kui ette ei vaata, võib teie suhe mõraneda või lõppeda.
KALAD
Hea päev alustada millegi uuega, võimalik, et saad ootamatult stardikapitali või mõjuvõimsate isikute heakskiidu ja toetuse. Kasuta seda!

 

Print Friendly, PDF & Email