Horoskoop

JÄÄR
Liigne töökoormus võib hakata su tervisele mõjuma. Õigem oleks tänane päev kodus veeta ja puhata. Näiteks hea raamatuga tugitoolis mõnuledes.
SÕNN
Täna oled tähelepanelik nii enese kui ka teiste tegevuse suhtes. Nüüd märkad ka seda, mis on sul varem kahe silma vahele jäänud.
KAKSIKUD
Hindad kvaliteeti, kuid sinu nõudmised võivad olla nii kõrged, et jäädki oma kõrget ideaali otsima. Ole veidi leplikum, ega sa ise ka nii täiuslik pole!
VÄHK
Püüa täna olla pisut avatum ja seltskondlikum. Ka kõigi eluraskustega ei pea sa tingimata üksinda hakkama saama. Võta kuulda sõprade soovitusi.
LÕVI
Oled täna väga põhjalik ning liigud rahulikult, ent vääramatu kindlusega oma eesmärgi poole. Hea päev ka iseseisvaks eneseharimiseks.
NEITSI
Võimalik, et tunned täna allasurutud viha inimeste vastu, kes mingil moel sinu üle kontrolli omavad. Suureneb soov saada iseseisvamaks.
KAALUD
Võid nüüd mõnevõrra depressioonis olla ja võrdlemisi tujukas. Täna on targem sulle mitte jalgu jääda. Stressi maandamiseks võta endale aega loodusesse minekuks.
SKORPION
Täna on hea päev tegeleda millegi loomingulisega. Oled tundlik ja emotsionaalne. Hoidu kindlasti kergemeelsetest suhetest ja alkoholist.
AMBUR
Oled täna meelestatud tavalisest harmoonilisemalt. Püüad positiivsust ka teistega jagada. Hea päev suhtlemiseks ja uute sidemete sõlmimiseks.
KALJUKITS
Sinu jaoks kerkivad nüüd tähtsale kohale psühholoogilised teemad. Võimalik, et avastad ka iseendas mõne sootuks uue iseloomu tahu.
VEEVALAJA
Püüa täna vältida läbimõtlematuid sõnavõtte. Kõike sinu öeldut võidakse peagi hakata sulle nina alla hõõruma. Ole rahaasjades tähelepanelik.
KALAD
Ürita täna olla võimalikult konkreetne. Väldi mõistukõnet ja sümboolseid vihjeid, paraku võidakse sinust sootuks valesti aru saada ning sellest tõuseb vaid häda ja õnnetust…

 

Print Friendly, PDF & Email