Horoskoop

JÄÄR
Oled täna seltskondlik. Eneselegi ootamatult võid avastada end kellelegi südant puistamas. Hea aeg ebaselgete suhete klaarimiseks.
SÕNN
Tänane päev toob su ellu ilusaid elamusi ja positiivseid inimesi. Oled ka ise äärmiselt kena inimene. Rahalised tehingud sul täna eriti hästi ei suju.
KAKSIKUD
Oled vastutustundlik ja otsusekindel ning kõiki su tänaseid ettevõtmisi kroonib edu. Võid teha edusamme ka karjääriredelil.
VÄHK
Võid leida endale täna palju uusi tuttavaid. Samas kipud ise veidi pealiskaudne olema, millega võid mõne oma kaaslase tundeid valusalt riivata.
LÕVI
Oled teravmeelne ja üpris otsekohene. Nüüd on aeg koht kätte näidata neile, kes on siiani end teistest paremaks pidanud ja ületähtsustanud.
NEITSI
Oled nüüd energiline ja samas kergesti ärrituv. Inimesed tajuvad seda ning koguni pelgavad sind väheke. Kui tahad koostööd, võta rahulikumalt.
KAALUD
Võid kokku puutuda inimestega, kes sind alt veavad. Kui pead midagi korraldama, siis pöördu abi saamiseks nende poole, keda hästi tunned.
SKORPION
Täna suureneb su huvi tõsiste teemade ja filosoofia vastu. Sa ei lepi pealiskaudsete selgitustega ning püüad iga hinna eest jõuda asja tuumani.
AMBUR
Võimalik, et täna laheneb mõni kaua kestnud probleem. Oled reibas ja valmis vastu minema uuele ja põnevale. Samas püüa säilitada ettevaatlikkust.
KALJUKITS
Hoidu lobisemisest ja püüa rohkem kuulata, mis teistel öelda on. Ära kuku rabistama, tegutse rahulikult ja läbimõeldult, nii saavutad edu.
VEEVALAJA
Tunned tä­na tüdimust kõigest vanast, tahad osta endale midagi uut ja põnevat või siis kogeda midagi seikluslikku. Tajud vajadust olla vaba.
KALAD
Võimalik, et pead täna oma eilsete tegude või sõnade eest vastust andma. Püüa sellisel puhul käituda võimalikult rahulikult ning ära hakka ennast tobedalt õigustama.

 

Print Friendly, PDF & Email