Spordihoone saab uue tabloo

Kuressaare spordihoone suur saal saab uue kaasaegse tabloo ja senine läheb kasutusse väikeses saalis.

“Uue tabloo soetamise plaan oli meil juba ammu,” rääkis Saaremaa spordikooli direktor Mati Mäetalu. “Tahtsime juba eelmisel aastal selle lisaeelarvesse saada, kuna meie omatulu numbrid olid väga head. Kuna see ei õnnestunud, siis on see kõik kantud 2019. aasta eelarvesse.”

Tegu on uue nüüdisaegse pallimängude tablooga, kuhu saab panna ka mängijate numbrid ja nimed. Olemasolev läheb väikesesse saali, kuna seal on praegu väga algeline tabloo, mis näitab ainult skoori ja sinna ei saa võistkonna nime trükkida ega seal mingit muud informatsiooni avaldada. “Nii saaks ka selles saalis olukorra paremaks,” märkis Mati Mäetalu. “Väikese saali tabloo läheb omakorda suure saali teisele väljakule kergejõustikuhalli poolele ning siis on kõik väljakud oma tablooga kaetud. Seni pidime selleks kasutama lauatabloosid.”

Eelarves on tabloo maksumuseks 19 000 eurot ja see sisaldab ka neljatahulist korvpalli 24 sekundi tablood. “Praegu on ka sellega suurematel turniiridel probleeme olnud ja olime sunnitud olemasolevat ühelt väljakult teisele vedama,” nentis Mäetalu.

Print Friendly, PDF & Email