SEDA TEIE LEMMIKUD OSTAKSID…

Uus aasta on toonud uuendusi meie lemmikloomade menüüsse. Kuressaare loomapoodides on paljugi põnevat, mida meie koerad-kassid ostaksid. Uuel aastal tasub oma lemmikuga ikka ka loomatohtri juures läbi astuda. Pärast visiiti on rahul ja rõõmus nii loom kui ka omanik.


Farmina Pumpkin Venison & Apple Feline Adult on täissööt täiskasvanud kassidele.
Koostises on värske kondivaba ulukiliha (28%), kuivatatud ulukiliha (26%), hernetärklis, kanarasv, kuivatatud kõrvits (5%), kuivatatud täismuna, värske heeringas, kuivatatud heeringas, kalaõli (heeringast), kuivatatud porgandid, kuivatatud alfaalfa (ehk lutsernipulber), inuliin, fruktooligosahhariidid, pärmiekstrakt (mannanoligosahhariidide allikas), kuivatatud õun (0,5%), kuivatatud mustikad, kuivatatud granaatõun, kuivatatud spinat, psüllium (0,3%), kuivatatud mustsõstrad, kuivatatud magusapelsin, naatriumkloriid, kuivatatud pagaripärm, kurkum (0,2%), glükoosamiin, kondroitiinsulfaat, peiulilleekstrakt (luteiini allikas).

Farmina Chicken & Pomegranate Adult Mini on täissööt täiskasvanud väikest tõugu (täiskasvanuna kuni 10 kg) koertele.
Koostises on värske kontideta kanaliha (26%), kuivatatud kanaliha (25%), kartul, kanarasv, kuivatatud täismuna, värske heeringas, kuivatatud heeringas, kalaõli, hernekliid, kuivatatud porgand, kuivatatud alfaalfa, inuliin, fruktooligosahhariidid, mannanoligosahhariidid, granaatõunapulber (0,5%), kuivatatud õun, spinatipulber, psüllium (0,3%), mustsõstar, kuivatatud magusapelsin, mustikapulber, naatriumkloriid, kuivatatud pagaripärm, kurkumijuur (0,2%), glükoosamiin, kondroitiinsulfaat, peiulilleekstrakt (luteiini allikas).

Farmina Boar & Apple Adult Medium on täissööt täiskasvanud keskmist tõugu (täiskasvanuna 10–25 kg) koertele.
Koostises on värske kontideta metssealiha (22%), kuivatatud metssealiha (20%), kartul, värske kontideta kanaliha, kuivatatud kanaliha, kanarasv, kuivatatud täismuna,  kuivatatud kala, kalaõli, hernekliid, kuivatatud porgand, kuivatatud alfaalfa, inuliin, fruktooligosahhariidid, mannanoligosahhariidid, kuivatatud õun (0,5%), granaatõunajahu, spinatipulber, psüllium (0,3%), mustsõstrajahu (0,3%), kuivatatud magusapelsin, mustikapulber, naatriumkloriid, kuivatatud pagaripärm, kurkumijuur (0,2%), glükoosamiin, kondroitiinsulfaat, peiulilleekstrakt (luteiini allikas).

Farmina Fish & Orange Adult on täissööt täiskasvanud kassidele.
Koostises on värske heeringas (30%), kuivatatud heeringas (28%), kartul, kalaõli, kuivatatud täismuna, hüdrolüüsitud loomsed valgud, hernekliid, kuivatatud porgand, kuivatatud alfaalfa, inuliin, fruktooligosahhariidid, mannanoligosahhariidid, kuivatatud magusapelsin (0,5%), kuivatatud õun, spinatipulber, psüllium (0,3%), mustsõstar, granaatõunajahu, mustikapulber, naatriumkloriid, kuivatatud pagaripärm, kurkumijuur (0,2%), glükoosamiin, kondroitiinsulfaat, peiulilleekstrakt (luteiini allikas).

Royal Canin Calm CC 36
Toit täiskasvanud kassidele igapäevaseks kasutamiseks. Aitab ennetada ja ravida stressiga seotud probleeme. Annab emotsionaalse tasakaalu, parandab naha seisundit ja stabiliseerib seedetrakti tööd. Koostises on linnuliha, mais, riis, nisugluteen, maisigluteen, loomsed valgud, taimsed kiud, loomsed rasvad, peet, mineraalid, kala-, soja- ja kurgiõli.

NB! Esimest korda uusi toite pakkudes tuleb segada neid järk-järgult suurenevates kogustes varem kasutatud toidu hulka nädala vältel, kuni kogu toit on asendatud uuega. Loomulikult peab vesi olema alati saadaval. Müügil Taluapteegis.

Training mix
Mõnusad pisikesed teraviljavabad maiused. Koostises on liha ja loomsed derivaadid, köögivilja derivaadid, õlid ja rasvad, kala ja kalasaadused, mineraalid. Kasuta neid treeningul looma premeerimiseks või ka niisama maiustusena.

Party mix
Mõnusad pisikesed teraviljavabad maiused. Koostises on liha ja loomsed derivaadid, köögivilja derivaadid, õlid ja rasvad, kala ja kalasaadused, mineraalid. Sobib kasutada treeningul looma premeerimiseks.

NB! Mõlema toote puhul on tegu ikkagi maiustuse, mitte põhisöögiga. Saadaval Saaremaa kaubamaja lemmikloomapoes Ruudi.

isegrim®
on täiuslikult toitev kuivtoit, mis sisaldab parimat, mis loodusel on pakkuda ja matkib hundi dieeti, sisaldades suurel hulgal värsket liha, palju köögivilju, marju ja looduslikke maitsetaimi. Kvaliteetsed koostisosad, mis oma toitainete, vitamiinide ja õlidega on koerte ainevahetuse ja immuunsüsteemi jaoks õiged. Isegrim®-i kvaliteetsed koostisosad rõhutavad loomade loomulikku toitumist. Toidu kontseptsioon, mis viib koerad tagasi oma juurte juurde ja vastab nende esivanemate instinktidele.

Teksti pani kokku TÕNIS KIPPER
Pildid MAANUS MASING, TÕNIS KIPPER, INTERNET

Print Friendly, PDF & Email