Horoskoop

JÄÄR
Sobiv päev oluliste teemade arutami­seks. Sind hakkavad huvitama psühholoogia ja filosoofia ning otsid inimesi, kes oleksid sinuga ühel lainel.
SÕNN
Tahad kõigest võimalikust osa võtta. Selles võib väljenduda sinu mitmekülgsus, kuid teisalt võivad ununeda isiklikud eesmärgid ja kohustused.
KAKSIKUD
Tänane päev on sinu jaoks üks lõbusamaid, kergemaid ja loomingulisemaid. Pinged, kui need üldse tekivad, haihtuvad väga lihtsalt.
VÄHK
Loobu eneses urgitsemisest ja hakka elama! Planeediseisud toovad optimistliku meeleolu, jäta see tunne endale meelde ning rõõmusta ka tulevikus.
LÕVI
Oled täna mõjutatav ja uje. Ettevaatust liikluses ja suhtlemisel võõraste inimestega, kes võivad sind ära kasutada! Ebasoodne aeg lepingute sõlmimiseks.
NEITSI
Võimalik, et satud täna skandaali keskele, ise selles osalemata. Kui vähegi võimalik, püüa jääda märkamatuks ja tegele oma asjadega.
KAALUD
Võid täna tunda tungi võtta ette mõni reis või matk loodusesse. Tööasjad ja ametlikud suhted jäävad nüüd tahaplaanile. Hea aeg pidutsemiseks.
SKORPION
Tunned täna soovi omada oma kaaslaste üle kontrolli. Pead tähtsaks, et sind austataks ning kuulataks huviga esmajoones just sinu arvamust.
AMBUR
Võimalik, et sulle tehakse täna mitu head pakkumist. See võib juhtuda nii tööasjus kui ka eraelus. Sinusse võib korraga armuda suisa mitu inimest.
KALJUKITS
Oled täna tundlik ja mõneti haavatav. Otsid hellust ja samas suudad seda ka ise pakkuda. Sind köidavad romantika ja ilu.
VEEVALAJA
Täna on päev, mil peaksid tavalisest suuremat tähelepanu pöörama oma iseloomu halvematele külgedele. On aeg oma probleemidega tegelema hakata.
KALAD
Kipud täna koonerdama mitte ainult teiste suhtes, vaid eelkõige just iseenda suhtes. Võiksid lubada endale midagi meeldivat või maitsvat!

 

Print Friendly, PDF & Email