Horoskoop

JÄÄR
Täna võivad esile kerkida sinu varjatud halvad iseloomuomadused. Kui sa ei suuda end kontrollida, võid kaotada palju kontakte ja suhteid.
SÕNN
Sul on nüüd raske end kokku võtta. Kipud takerduma pisiasjadesse. Ebasoodne aeg läbirääkimisteks ja kinnisvaraga tegelemiseks.
KAKSIKUD
Kaldud täna kõike nägema tumedates värvides. Oled enese ja teiste suhtes liiga range. Võta elu lihtsamalt ja rõõmusta ka väikeste asjade üle.
VÄHK
Kui oled aktiivne grupitöös, võivad sinu pingutused kaasa tuua kollektiivse edu. Hea läbisaamine ülemustega. Sul on täna originaalseid ideid.
LÕVI
Tänane päev on kõike muud kui rutiinne. Otsid seiklusi ja tutvud uute inimestega, ent ettevaatust – võid sattuda ka ebameeldivatesse sekeldustesse!
NEITSI
Tunned täna soovi koristada oma elust kõik, mis on vana ja kulunud. Nüüd ongi hea aeg uuenduste ja muudatuste tegemiseks. Uueneda võivad ka suhted.
KAALUD
Püüa hoiduda ebaselgetest ja ähmastest teemadest. Võimalik kokkupuude varaste või isikutega, kes tahavad sinuga manipuleerida.
SKORPION
Tunned täna soovi eksperimenteerida oma välimusega. Püüad leida võimalusi, kuidas kaaslasi šokeerida. Väldi toidu ja alkoholiga liialdamist!
AMBUR
Võimalik, et kohtad täna oma ettevõtmistes selliseid takistusi, mida sa poleks osanud oodatagi. Võta endale rohkem aega asjade läbimõtlemiseks.
KALJUKITS
Oled täna närvis ja sul on raske paigal püsida. Sind vaevab tunne, nagu oleks sul midagi olulist tegemata. Ära kohusetundega üle pinguta!
VEEVALAJA
Täna võiksid aja maha võtta. Väike puhkus annab jõudu, et edaspidi efektiivsemalt tegutseda. Väldi uusi algatusi ja ettevõtmisi.
KALAD
Sinu liigne tundelisus, ekstravagantsus ja murelikkus tekitavad probleeme kaaslastega. Oht petta saada, seetõttu ebasoodne aeg lepingute sõlmimiseks.

 

Print Friendly, PDF & Email