Horoskoop

JÄÄR
Oled täna sõnaosav oma mõtteid väljendama ja neid teistele arusaadavaks tegema. Eeldad, et ka teised sellega sama ladusalt hakkama saavad.
SÕNN
Peaksid täna olema ettevaatlik oma isikliku varaga. Oht kokku puutuda varastega või saada petta isikutelt, kellest sa seda iial ei ootaks.
KAKSIKUD
Iga mõistlik pingutus toob sulle täna märkimisväärset edu. Püüa vältida liigset domineerimist ja pealetükkivust. Arvesta kaaslaste soovidega.
VÄHK
Tõenäoliselt oled täna heas vormis ja super suhtleja. Pingelised olukorrad lahenevad seetõttu kiiresti ja kergelt. Oled lihtsalt nii kena inimene, et sinu peale ei saa vihastuda.
LÕVI
Oled täna usaldusväärne ja kohusetundlik, kuid veidi kuivik. Tunned hirmu uute ja vähegi ekstreemsete asjade ees. Turvatunne on sulle täna oluline.
NEITSI
Tänased planeediseisud on paljulubavad. Sinu meeleolu on tavalisest tunduvalt helgem ja heas mõttes vabameelsem. Suudad näha maailma avarama pilguga.
KAALUD
Oled täna ülevoolavas tujus ja kipud suud pruukima ka säärastes situatsioonides, kus oleks targem vaikida ja kuulata, mis teistel öelda on.
SKORPION
Oled täna tundlikum ja närvilisem. Püüad luua täiuslikku maailma, kuid jääd kinni detailidesse ning see võtab sinult liigselt energiat.
AMBUR
Võimalik, et saad täna ahvatlevaid ja esmapilgul süütuid pakkumisi, kuid enne otsuse langetamist vaata hoolikalt üle asja plussid ja miinused.
KALJUKITS
Võimalik, et täna laheneb mõni kaua vindunud probleem. Oled reipas tujus ning valmis vastu minema kõigele uuele ja põnevale.
VEEVALAJA
Täna on hea päev rahalisteks tehinguteks. Aktiviseerunud on nii sinu ärivaist kui ka praktiline mõtlemine. Uued ideed leiavad rakendamist.
KALAD
Võimalik, et leiad täna uusi tuttavaid, kellest võib mingil hetkel palju kasu tõusta. Kui sinult palutakse mõnd teenet, ära vasta keeldumisega.

 

Print Friendly, PDF & Email