Horoskoop

JÄÄR
Kaldud täna endasse sulguma ja tunned end abitu ja rumalana. Püüa endale teadvustada, et sinus peidub palju väärtuslikku, mida teistega jagada.
SÕNN
Oled nüüd veidi hajevil. Sind vaevavad kõhklused, kas sa ikka talitad õigesti. Samas tunned huvi müstiliste ja salapäraste asjade vastu.
KAKSIKUD
Täna võid sat­tuda ekstreemsetesse seiklustesse, mis lõpevad siiski õnnelikult. Ometi oleks targem mitte ilmutada liigset hulljulgust.
VÄHK
Oled täna tavalisest emotsionaalsem ning sind võivad välja vihastada ka tobedad pisiasjad. Tee natuke hingamisharjutusi ja rahune maha.
LÕVI
Oled täna terane. Püüad tungida asjade tuumani ning analüüsida inimeste käitumist. See tuleb sulle otsuste langetamisel üksnes kasuks.
NEITSI
Võimalik, et sind tabab täna ootamatu sõnaline rünnak. Ole valmis end maksma panema ja ära lase endale pähe istuda. Rahaasjades on tänane päev edukas.
KAALUD
Tekkida võib tõrkeid plaanide teostamisel, olgugi need hästi läbi mõeldud. Seega pead ilmutama spontaansust, mis sul ka hästi välja kukub.
SKORPION
Pead täna rohkem vaeva nägema enese maksmapanemisega. Kui veedad aega omaette, võid tulla nii mõnegi hea ja inspireeriva idee peale.
AMBUR
Täna kerkivad esile mälestused minevikust. Oled nostalgilises meeleolus ja emotsionaalne. Otsid turvatunnet, võid mõjuda koguni abituna.
KALJUKITS
Kergete ja meeldivate meeleoludega päev. Inimesed, keda täna kohtad, toovad su ellu armastust ja heatahtlikkust. Ka oled tavalisest avatum.
VEEVALAJA
Võimalik, et puutud täna kokku emotsionaalsete isikutega, kuid ära lase nende impulsiivsusel end mõjutada ega ebasiirast viisakusest ära petta.
KALAD
Soodne päev suhete parandamiseks ning poolelijäänud tööde lõpetamiseks. Pööra ka rohkem tähelepanu oma tervisele, ära alahinda ilmnenud probleeme.

 

Print Friendly, PDF & Email