Horoskoop

JÄÄR
Kaldud täna ühest äärmusest teise ja seetõttu on sul raske arukaid otsuseid langetada. Püüa olla objektiivsem, väldi liigset emotsionaalsust.
SÕNN
Kipud olema inimestega, keda sa eriti ei tunne, veidi üleolev ja kõrk. Vahel ei jaga sa ära, et ka teistel võib väärtuslikke omadusi olla.
KAKSIKUD
Oled täna kindlalt kahe jalaga maa peal. Sulle ei lähe sugugi korda, kui keegi üritab sulle kärbseid pähe ajada või lollustesse kaasata.
VÄHK
Sinu kujutlusvõime on nüüd aktiivne. Mõtted rändavad fantaasiamaailmades ning see tuleb kasuks juhul, kui otsustad midagi loomingulist teha.
LÕVI
Tänane päev võib tuua sulle tõelisi katsumusi ja üleelamisi. Võimalik, et sinuni jõuab ootamatu info. Kui reageerid arukalt, võib kõik veel hästi minna.
NEITSI
Võid täna kokku puutuda inimestega, kes hakkavad sinu elu ümber korraldama. Saada nad seenele ja talita oma parema äranägemise järgi.
KAALUD
Püüad täna maailma parandada ja oled idealistlikum kui tavaliselt. Teed kardinaalseid muudatusi, mis mõjutavad nii sind kui ka sinu sõpru.
SKORPION
Tänane tähtede seis soosib igati intellektuaalset tegevust ja suhtlemist mõttekaaslastega. Võimalik, et leiad endale tõelise hingesugulase, kellega koos areneda.
AMBUR
Võimalik, et pead täna aru andma minevikus sooritatud tegudest. Säilita ka ebameeldivuste korral rahu ja väldi agressiivset käitumist.
KALJUKITS
Suudad täna tavalisest paremini ennast kontrollida ja korrigeerida oma käitumist. Samas väldi olukordi, kus hakkad end sisemiselt alla suruma.
VEEVALAJA
Vaimsete mõjudega päev. Tavalisest töötegemisest ja praktiliste asjadega tegelemisest ei taha midagi välja tulla. Hea aeg süveneda filosoofilisse kirjandusse.
KALAD
Ootad teistelt imetlust ja heakskiitu. Kui sa seda ei saa, võid muutuda üsna agressiivseks ning püüad iga hinna eest tähelepanu pälvida.

 

Print Friendly, PDF & Email