Vallatöötajaid üllatas talvepeol 50 euro eest liba-Nublu (lisatud fotod) (6)

Vallavolinik Mart Maastik sai oma teistkordsel järelepärimisel vallavalitsuselt teada, millele täpselt kulus talvepeo ligi 7000-eurone eelarve.

Vallavalitsuse vastusest selgub, et kõige suurem kulu oli 2811,60 eurot, mis maksti muusikalise teenuse osutamise eest ansamblile Imre Saarna & The Beat.

Teadustöötuba korraldas Teadusteater OÜ (arve 774 eurot), fotograafiteenust osutas Valmar Voolaid (arve 220 eurot) ja toitlustusteenust pakkus Sinu Catering OÜ. Cateringi arvestuslik hind oli 19,80 eurot osaleja kohta, millele lisandusid toitlustamisega seotud teeninduskulud. Menüüs olid külm ja soe buffet-laud ning dessert. Osalustasu (à 13 eurot) maksis 78 inimest.

Kõige intrigeerivam kuluartikkel on üllatusesinejale makstud 50 eurot. Vallavalitsus Mart Maastikule esinenud eraisiku nime ei avaldanud ning jättis enda teada ka selle, millega ta vallatöötajaid üllatas.

Saarte Häälele teadaolevalt mängis üllatusesineja Eesti praegu üht populaarsemat artisti, mõmina­räppar Nublut, kelle kontserdihonorar on Kroonika andmetel kuni 5000 eurot. 

Hea lugeja, kas tunned ära – kes mängis vallavalitsuse talvepeol Eestis hetkel ühte populaarsemat artisti?

Fotod Valmar Voolaid / Saaremaa vallavalitsus

 

Print Friendly, PDF & Email