Horoskoop

JÄÄR
Mõni pedantne ja noriv tüüp võib su tuju täna rikkuda. Võimalusel kõnni minema, nii säästad end üleliigsest stressist ja päev muutub taas helgeks.
SÕNN
Sind on täna lihtne närvi ajada. Võimalik, et keegi naudib sinu ülereageerimist ja kasutab seda sinu enda vastu. Sul on parem omapäi tegutseda.
KAKSIKUD
Töö lausa lendab täna su käes ning pakub lõbu. Võimalik, et sulle pakutakse ka paremaid töötingimusi või suuremat palka.
VÄHK
Kipud unistama ega suuda võtta elu sellisena, nagu see tegelikult on. Süvenemine reaalsusesse võib põhjustada meeleolu langust ja närvilisust.
LÕVI
Pärast võitlusrohkeid päevi sooviksid nüüd puhata ning astroloogilised seisud seda sulle ka võimaldavad. Tegele millegi kerge ja romantilisega.
NEITSI
Võimalik, et tunnetad eneses vastuolu. Osaliselt soovid end lõdvaks lasta ja pidutseda, teisalt oled kohusetundlik ja enese vastu range.
KAALUD
Võimalik, et keegi küsib sinult täna nõu mõne väga olulise otsuse langetamiseks. Väldi üheseid vastuseid ja lase siiski inimesel endal otsustada.
SKORPION
Võimalik, et tunned ennast täna tasakaalutuna ja ärritud pisiasjade peale, mis tuleneb sinu sisemisest ebakindlusest. Oled emotsionaalselt liiga mõjutatav.
AMBUR
Võimalik, et puutud täna kokku isikutega, kes on sinu suhtes umbusklikud ja paranoilised. Püüa olla võimalikult avatud ja räägi oma tunnetest.
KALJUKITS
Võid täna kokku puutuda inimestega, kes väliselt jätavad kõrgi ja külma mulje, kuid samas sisimas kardavad lihtsalt haiget saada.
VEEVALAJA
Suurepärane päev eneseteostuseks. Hoolimata takistustest liigud sihikindlalt oma eesmärgi poole. Oled ka kangekaelsem kui tavaliselt.
KALAD
Täna valitsevad jõulised energiad. Suudad kõikide vajalike asjadega tavalisest kergemini hakkama saada ning innustad oma kiire tegutsemisega ka teisi.

 

Print Friendly, PDF & Email