Horoskoop

JÄÄR
Oled täna sarkastilises tujus ja üpris teravkeelne. Tunned tugevat tahtmist inimesi paika panna, eriti neid, kes on ebasiirad. Tee seda siiski arukalt.
SÕNN
Kipud täna pisiasju üle tähtsustama ja sind vihastavad kõikvõimalikud ebatäpsused. Tervisele tuleb kasuks, kui võtad elu ja inimesi rahulikumalt.
KAKSIKUD
Võimalik, et tunned täna tahtejõuetust ja soovi jätta kõik sinnapaika. Püüa end siiski kokku võtta ja haara kinni võimalustest, mida elu pakub.
VÄHK
Väldi täna liigseid sõnavõtte ja eneseupitamist. Kasulikum on hoida madalat profiili ning kuulata endast targemaid. Sära ise mõni teine päev!
LÕVI
Kipud täna üsna turtsakas olema, eriti kui sul tuleb võõrustada kutsumata külalisi. Püüa siiski vältida liiga emotsionaalseks muutumist ja tülitsemist.
NEITSI
Oled täna veidi sõjakas. Kui keegi peaks sinu vastu kuidagi lugupidamatu olema või sinu arvel teravmeelitsema, siis vastad talle mõnuga veelgi teravamalt.
KAALUD
Täna võib juhtuda, et kellegi teise ebaõnn osutub sinu jaoks väga kasulikuks. Samas peaksid olema ettevaatlik ja sellest mitte kõva häälega rääkima.
SKORPION
Kaldud täna idealiseerima asju, mis tegelikult pole kaugeltki ideaalsed. Selline illusioonides hõljumine lõpeb pettumusega.
AMBUR
Oled täna väga kangekaelne ja püüad iga hinna eest saavutada oma eesmärki. Teiste inimeste suhtes võid olla üsna isekas ja suisa hoolimatu.
KALJUKITS
Võimalik, et satud täna seltskonda, kus räägitakse teemadel, mis sulle vastumeelsed. Jää iseendaks, kuid väldi tülide provotseerimist.
VEEVALAJA
Nüüd on aeg ennast kokku võtta ja teha ära asjad, mida oleksid juba ammu pidanud tegema. Võimalikud probleemid tehnikaga, näiteks võib su tolmuimeja streikima hakata.
KALAD
Täna on sul koostöö teiste inimestega raskendatud, kuna oled närviline ja takerdud kergesti pisiasjadesse. Püüa võtta pingelisi olukordi rahulikumalt.

 

Print Friendly, PDF & Email