Horoskoop

JÄÄR
Tunned oma õlul kohustuste häirivat koormat. Kuna sa oled aga korralik ja täpne inimene, siis püüad iga hinna eest kõigega hakkama saada.
SÕNN
Ootad, et sind hinnataks ja austataks. Oled ülitundlik kõikvõimaliku kriitika suhtes ja solvud kergesti. Ära võta asju liiga isiklikult!
KAKSIKUD
Täna hakkab su elus taas kõik laabuma. Saad hakkama ümberkorraldustega ka seal, kus muidu oleksid lausa nõutu olnud ja käed rüppe lasknud.
VÄHK
Sinu unistused ei ole kooskõlas reaalsusega. Hetkel on su kavatsused liiga kõrgelennulised ja mõtted üpris kaugel hallist argipäevast, millega pead siiski arvestama.
LÕVI
Võid täna vastuollu minna mõne sinust kõrgemal positsioonil oleva inimesega. Ütled ilma keerutamata oma arvamuse selgesõnaliselt välja.
NEITSI
Naudid täna teiste inimeste tähelepanu. Püüad oma kaaslasi panna uskuma, et oled erakordselt vapper ja huvitav isiksus. Ettevaatust terariistadega!
KAALUD
Sinu ühiskondlik positsioon tugevneb ja stabiliseerub. Kuid probleemid võivad tekkida liigsest emotsionaalsusest. Hea päev loometööks.
SKORPION
Võid täna olla viisakam ja diplomaatilisem ka nendega, kellega tavaliselt läbi ei saa. Suudad tülinorijategagi suurepäraselt hakkama saada.
AMBUR
Võid hakata oma partnerit enda omandiks pidama ja solvud, kui ta ei käitu täpselt nii, nagu sina ootad. Jäta ka teisele hingamisruumi ja vabadust.
KALJUKITS
Tänasel päeval töö lausa lendab su käes, kui sa vaid tunned, et see, mida teed, on sulle meelepärane. Oskad oma nägemusi ellu viia.
VEEVALAJA
Tänu tarkusele saavutad edu aladel, kus on vaja end arendada, inimestega kohtuda, reisida ja maailma näha. Oled tähelepanelik kuulaja.
KALAD
Muredele toob leevendust eelkõige see, kui oled ise avatud ja räägid oma tunnetest. Võimalik, et leiad ootamatu ning positiivse lahenduse.

 

Print Friendly, PDF & Email