Horoskoop

JÄÄR
Võid täna oma liigse kriitilisusega endale nii mõnegi vaenlase hankida. Keegi võib hakata sulle vastu töötama. Leia eneses leebust ja heatahtlikkust.
SÕNN
Tänase päeva märksõnad on tundlikkus, kaastunne, hea kujutlusvõime, produktiivne alateadvus ja vastuvõtlikkus kõigele ilusale. Kõik on hästi!
KAKSIKUD
Tänane päev võib sinu jaoks kujuneda üsna intensiivseks ja kohati lausa väsitavaks. Võib esineda tervise­probleeme. Väldi alkoholi!
VÄHK
Täna võid kulutada raha asjade peale, mida sa tegelikult ei vaja. Lased ennast mõjutada välisest ilust. Vahest oleks mõistlikum väheke kokku hoida.
LÕVI
Täna valitseb suur tõenäosus, et elu toob sulle õnnelikke juhuseid, tänu millele saad tegeleda asjadega, millest oled alati unistanud. Kasuta võimalust!
NEITSI
Täna võib sul tulla sekeldusi ja möödarääkimisi. Võimalik, et sinust saadakse valesti aru ja tehakse ennatlikke järeldusi. Püüa väljenduda selgelt.
KAALUD
Suhtu austusega nii endasse kui ka oma kaaslastesse. Võiksid alustada päevikupidamisega, et oma mõtetest paremini aru saada.
SKORPION
Sinu asjalik ja kaine mõtlemine annab täna hea võimaluse olla eeskujuks nendele, kellele oled ammu tahtnud oma põhimõtteid selgitada.
AMBUR
Kipud täna tehtud plaanidest kõrvale kalduma, mis vahelduse mõttes võib päris hea olla, kuid väldi siiski mõttetut aja ja energia raiskamist.
KALJUKITS
Oled täna paranoik, kipud ette kujutama, et sinu selja taga sepitsetakse salaplaane. Tegele parem oma asjadega ja ära mõtle nii palju teistest.
VEEVALAJA
Nüüd on uue elujõu ja energia saamise aeg. Leia võimalus puhkamiseks ning meeldivateks ja inspireerivateks suheteks.
KALAD
Oled täna veidi tormakas ja kipud tegutsema läbimõtlematult. Ebasoodne päev uute ettevõtmistega alustamiseks, võta endale pigem puhkust.

 

Print Friendly, PDF & Email