Horoskoop

JÄÄR
Suureneb vajadus romantika ja inimliku läheduse järele. Otsid ilu ja armastust. Hea aeg külastada mõnd head kontserti, mis su hinge rahu tooks.
SÕNN
Püüa rõõmu tunda ka lihtsatest asjadest ja mitte lasta tujul langeda asjade pärast, mida sul hetkel pole. Hinda oma heade sõprade toetust.
KAKSIKUD
Võimalik kokkupuude võõraste kultuu­ridega. Aktuaalseks muutuvad välismaaga seonduvad teemad. Hea aeg oma huvide laiendamiseks.
VÄHK
Püüa olla tähelepanelikum kui tavaliselt, kuna sul on kalduvus hilineda ja unustada. Võid kaotada mõne oma asja. Inimestega on läbisaamine hea.
LÕVI
Saad täna üle oma vanadest piirangutest ja asjadest, mis sind ängistanud on. Eneselegi ootamatult võid hakkama saada tõelise eneseületusega.
NEITSI
Tunnetad täna teravalt oma puudujääke ning see võib su tuju rikkuda, kuid väldi liiga ranget suhtumist ja enesekriitikat. Võta aeg lõõgastuseks.
KAALUD
Täna on hea päev asjade selgeksrääkimiseks. Oled konkreetsem, kuid samas tunnetad suurepäraselt teiste inimeste meeleolusid.
SKORPION
Täna koondub tähelepanu peamiselt partnerlussuhetele. Kõikvõimalik koostöö peaks sujuma ladusalt ja suuremate takistusteta. Oled täna hea kuulaja.
AMBUR
Võimalik, et sul on täna raskusi enese kokkuvõtmisega ja keskendumisega. Samas kukub sul eriti hästi välja sõpradega suhtlemine.
KALJUKITS
Nüüd oleks targem võtta aeg maha selle asemel, et rabeleda oma igapäeva kohustuste segapuntras. Tegele asjadega, mis sulle meeldivad.
VEEVALAJA
Päev möödub töötegemise tähe all. Kipud oma igapäevakohustuste kõrvalt ära unustama selle, et aeg-ajalt võiks ka puhata ja lõbutseda.
KALAD
Võimalik, et täna tuleb sul hakata enda eest rohkem seisma kui siiani. Selleks, et saavutada mingeid eesmärke, pead ka veidi vaeva nägema.

 

Print Friendly, PDF & Email