Horoskoop

JÄÄR
Oled täna tavalisest innukam kulutama raha kõikvõimalike ebavajalike asjade peale. Kipud enne tegutsema ja alles siis mõtlema.
SÕNN
Täna hinnatakse kõrgelt sinu intellektuaalseid võimeid ja andekust. Harmoonilised ja meeldivad suhted. Võimalikud uued tutvused.
KAKSIKUD
Täna peaksid rohkem tähelepanu pöörama nendele asjadele, millega oled siiani vaid pealiskaudselt tegelenud. Ära lükka seda edasi!
VÄHK
Tajud sulle pandud kohustusi ja saatuse ettemääratust. Samas võid tunda, et su saavutustele on liialt vähe tunnustustust jagatud.
LÕVI
Kõikvõimalikud arutelud ja vaidlused lahenevad nüüd palju ladusamalt kui tavaliselt. Su mõtlemine on paindlik ja sul on lihtne leida oma kaaslastega ühist keelt.
NEITSI
Ülemeelikute meeleoludega päev. Võimalik, et avastad endas täna mingi täiesti uue ja ootamatu joone. Püüa säilitada kainet mõistust.
KAALUD
Sulle läheb täna tavalisest rohkem korda see, mida teised sinu saavutustest arvavad. Püüad iga hinna eest kiitust ja tunnustust välja meelitada.
SKORPION
Tunned end õnnelikuna, mugavalt ja turvaliselt. Soodustatud on intellektuaalne tegevus. Teed tulevikuplaane ja kavandad juba suvepuhkust.
AMBUR
Kui oled endale midagi pähe võtnud, ei lõpeta sa enne, kui eesmärk on saavutatud. Võid teistele inimestele mõjuda tüütu ja pealetükkivana.
KALJUKITS
Solvud südamest, kui su pädevus kahtluse alla seatakse. Püüad igal viisil tõestada, et saad hakkama. Rahulikuna mõjud autoriteetsemalt.
VEEVALAJA
Oled täna tavalisest teravkeelsem ja otsekohesem. Kuid peaksid valmis olema selleks, et ka sinu arvel võidakse veidi teravmeelitseda.
KALAD
Võimalik, et sul on täna huvi ja tugev külgetõmme endast vanemate partnerite poole, kellel on juba selgelt väljakujunenud maailmavaade ja põhimõtted.

 

Print Friendly, PDF & Email