Horoskoop

JÄÄR
Võimalik, et sind häirib täna mõni tegemata jäänud töö. Võta end siis kokku ja lõpeta pooleliolevad asjad. Tunned end pärast seda palju paremini.
SÕNN
Hea päev teha kokkuvõtteid. Vaata korraks tagasi ja püüa mõista, kuhu sa jõudnud oled. Analüüsi, kas on põhjust rõõmustada või kurvastada.
KAKSIKUD
Püüa täna elust rohkem mõnu tunda. Unusta mineviku möödalaskmised ning ela oma elu just nüüd ja praegu. Püüa kindlasti rohkem puhata!
VÄHK
Võimalik, et satud täna koostööd tegema mõne väga konservatiivse ja võimuka inimesega. Kui sellest midagi välja ei tule, kõnni lihtsalt minema.
LÕVI
Oled täna temperamentne ja kirglik. Ülemeelik ka, nii et kukud iga ettejuhtuvaga flirtima. Võib-olla peaksid siiski veidi rohkem valima.
NEITSI
Oled täna suurepärases tujus ja sinu huumorimeelega on lõpuks ometi kõik korras. Seega oled nüüd oivaline kaaslane ja igasse seltskonda oodatud. Päev täis aktiivset suhtlust.
KAALUD
Püüa leida kompromisse. Hea positsioon ja edu saavad tulla vaid tänu targalt läbimõeldud käitumisele. Küsi nõu sõpradelt või mentoritelt.
SKORPION
Täna aktiviseeruvad sinu alateadvus ja fantaasia. Oled väga tundlik ja loominguline. Kasuta seda huvitavat energiat maksimaalselt ära.
AMBUR
Ükskõik millist projekti sa hiljuti alustasid või lõpetasid, täna tunned, et sellega on kõik hästi. Oled ka ülimalt kohusetundlik ja pead antud lubadusi.
KALJUKITS
Perekonna ja suguvõsaga seotud kohustuste kasv. Sinult oodatakse tuge ja mõistmist, võid sattuda psühholoogi rolli. Püüa olla teistele eeskujuks.
VEEVALAJA
Sinu usk ja vaimsus pannakse nüüd proovile. Intuitsioon võib sind täna alt vedada. Püüa säilitada kaine mõistus ja tuleta endale meelde kõrgemaid eesmärke.
KALAD
Reageerid tundlikult, kui keegi kipub võimu kuritarvitama. Oma kohustuste täitmisse suhtud äärmise hoolikuse ja täpsusega. Oht kiiresti läbi põleda!

 

Print Friendly, PDF & Email