Horoskoop

JÄÄR
Naudid täna oma head esinemisoskust ja teiste inimeste heakskiitu. Tagasihoidlikkus on sulle nüüd võõras, sest oled otsustanud särada.
SÕNN
Suudad loobuda millestki parema tuleviku nimel. Sobiv aeg muudatuste tegemiseks ja olulise eraldamiseks ebaolulisest. Oled kaine mõtlemisega.
KAKSIKUD
Püüa nüüd hoiduda tahumatust ja agressiivsest käitumisest ning hoolimatust suhtumisest oma kaaslastesse. Taltsuta oma sisemist ego!
VÄHK
Tahad nüüd olla iseseisev ega hooli teiste pakutud ideedest. Võimalikud on uued suhted. Hea päev loomingulisteks ettevõtmisteks ja reisimiseks.
LÕVI
Tänasel päeval töö lausa lendab su käes. Sa otsid endale pidevalt tegevust. Ära siiski unusta ka mõnd puhkepausi teha, et patareisid laadida.
NEITSI
Oled nüüd enesekindel ja ettevõtlik. Meelsasti võtaksid ette midagi säärast, mis halli argipäeva põnevat vaheldust tooks. Näiteks teeksid mõne pikema reisi.
KAALUD
Päev võib tuua sulle meeldivaid üllatusi. Näiteks annab endast märku sinu salajane austaja, kellele sa seni vähimatki tähelepanu pole pööranud.
SKORPION
Tunned täna suuremat muret oma välimuse ja tervise pärast. Võib-olla otsustad dieediga alustada või trenni minna, et end vormi ajada.
AMBUR
Suudad täna edukalt vältida tüütuid inimesi ning ebameeldivad kohustused teistele sokutada. Tegeled ainult sellega, mis sulle huvi pakub.
KALJUKITS
Koondad oma mõtted nüüd positiivsetele elamustele ja mälestustele. See muudab sind üsna optimistlikuks ehk ülemeelikukski. Elu on lill!
VEEVALAJA
Kui sulle täna liiga palju piiranguid seatakse või sind liialt tagant sunnitakse, võid mässama hakata. Või siis täiesti apaatseks muutuda.
KALAD
Sind üllatavad inimesed, kes su teele satuvad, ja seda meeldivalt. Potentsiaalsed koostööpartnerid võiksid sinus huvi äratada – asjal on jumet!

 

Print Friendly, PDF & Email