Horoskoop

JÄÄR
Meeldiv ja muljeterohke päev. Sobib reisimiseks, heade tuttavatega suhtlemiseks, kino- või teatrikülastuseks, aga ka õppimiseks ja lugemiseks.
SÕNN
Võimalik, et puutud täna kokku isikutega, kes käituvad üsna ekstravagantselt. Selle asemel, et ära ehmuda, püüa leida ka enda jaoks midagi uut.
KAKSIKUD
Oled skeptiline ja suhtud uuendustesse ja muudatustesse umbusklikult. Oma mõtteid ei avalda sa enne, kuni pole kindel nende õigsuses.
VÄHK
Oled täna teiste suhtes tähelepanelikum ja arvestad nendega rohkem kui tavaliselt. Samas kipud ise olema liiga sentimentaalne ja kurvameelne.
LÕVI
Täna tunned suuremat huvi erinevate usundite, aga ka müstika ja kummaliste teooriate vastu. Püüad leida midagi endale sobivat, kuid targem on veidrate asjadega ette vaadata.
NEITSI
Võimalik, et puutud täna kokku kangekaelsete inimestega, kes kalduvad teisi kamandama. Sellises situatsioonis on targem lihtsalt minema kõndida.
KAALUD
Saad täna hästi läbi igasuguste inimestega, mistõttu oled populaarne ja hinnatud kaaslane nii tööl kui ka sõprade ringis. Hea päev läbirääkimisteks.
SKORPION
Nüüd on aeg pisiasju viimistleda. Oled täna tavalisest täpsem ja tähelepanelikum. Samas võid ilmutada liigset kannatamatust ja närvisust.
AMBUR
Sinu lootused võivad täna ootamatult täituda ning anda sulle uue impulsi tegutsemiseks ja aktiivseks suhtlemiseks. Hea päev reisimiseks.
KALJUKITS
Päev võib tuua su ellu uusi intelligentseid inimesi, kellega sul huvitav suhe kujuneb. Ole valmis ennast avama ja uut infot vastu võtma.
VEEVALAJA
Täna peaksid püüdma olla äärmiselt ettevaatlik ja tähelepanelik. Probleemid võivad tekkida naabrite või koostööpartneritega.
KALAD
Võimalik, et leiad täna endalegi ootamatult, et tahad olla täiesti üksi ja sõltumatu. Nüüd ongi hea aeg iseseisvaks tegutemiseks ja ettevõtmisteks.

 

Print Friendly, PDF & Email