Horoskoop

JÄÄR
Planeediseisud annavad sulle täna tavalisest suurema võime ebasiiraid inimesi ja võltsi käitumist läbi näha. Raske on sulle nüüd puru silma ajada.
SÕNN
Huviorbiiti kerkivad nüüd sõbrad ja mõttekaaslased. Oled seltskondlik ja teadmistehimuline. Hea päev reisimiseks, pidutsemiseks ja suhtlemiseks.
KAKSIKUD
Tänane päev võib anda sulle teravaid elamusi, millest oled ammu puudust tundnud. Uued tuuled toovad sinu ellu ka uusi meeleolusid.
VÄHK
Täna huvitud eelkõige saladustest ja nende lahendamisest. Püüad kindlasti tungida asjade sisuni ega rahuldu pealiskaudsete lahendustega.
LÕVI
Pööra täna tähelepanu just neile, kes ka ise sinu vastu huvi tunnevad. Ära püüagi tingimata igaühele meeldida. Hea päev kodusteks toimetusteks.
NEITSI
Võid täna oma lähedastega tõsisesse vaidlusse sattuda, kui poliitika mängu tuleb. Sinu pere ei pruugi kõiki su vaateid paraku jagada.
KAALUD
Võtad täna nii elu kui ka suhteid liiga mõistuspäraselt ning püüad kõike allutada ratsionaalsele analüüsile. Ürita ka oma südamehäält kuulata!
SKORPION
Täna võivad taas pinnale kerkida mõned probleemid su minevikust, mis sa oma arust juba ammu maha matnud oled. Paraku tuleb sul need asjad siiski lahendada.
AMBUR
Kipud täna olema laisk ja üsna hooletu oma välimuse suhtes. Sinu enesehinnang on liiga madal, kuid püüa end kokku võtta ja tegele endaga.
KALJUKITS
Tööl valitseb täna rahu ja vaikus, seega tekib sul võimalus mõningaid oma ideid praktikas katsetada. Soodne päev kogemuste omandamiseks.
VEEVALAJA
Kaotad täna tavalisest kergemini tasakaalu ja kipud oma ebaõnnestumistes teisi süüdistama. Suhted võivad nüüd pingelisteks muutuda.
KALAD
Võimalik, et tunned ennast täna süüdi asjades, mis tegelikult sinuga seotud pole. Ära võta kõike liiga südamesse, rõõmusta ka väikeste kordaminekute üle!

 

Print Friendly, PDF & Email