Horoskoop

JÄÄR
Võimalik, et tunned täna tugevat soovi väljuda piirangute rõngast ning olla igas mõttes iseseisev ja vaba. See võib tekitada probleeme ülemustega.
SÕNN
Püüa hetkeks unustada oma päevamured. Vaata elule distantsilt, nii võid leida lahenduse mitmele probleemile, mis sind seni vaevanud on.
KAKSIKUD
Oled täna napisõnalisem ja endassetõmbunum kui tavaliselt. Näed kõiges toimuvas tagamõtteid. Väldi liialt kahtlustavaks muutumist.
VÄHK
Kipud täna oma partnerit käsutama. Sul on ka raske leppida sellega, et kellelgi on sinu omast erinev arvamus. Hea päev füüsiliseks tööks või spordiks.
LÕVI
Sinu veenmisvõime ja hea intuitsioon jätavad teistele sügava mulje. Sobiv päev tegelemaks asjadega, mis seotud kultuuri ja kunstiga. Vajad midagi hingele.
NEITSI
Rahulike meeleoludega päev. Sinu ideed saavad täna heakskiidu. Tekivad uued sõbrad, ent suhe vanade tuttavatega võib jaheneda.
KAALUD
Püüa oma probleemid lahendada ükshaaval, sest kui hakkad paaniliselt kõigele korraga lahendust otsima, võid sattuda suurde ummikseisu.
SKORPION
Sinu suhted perekonnas ja tutvusringis on harmoonilised, konfliktid praktiliselt välistatud. Soodne päev suhete süvendamiseks.
AMBUR
Suured muudatused ja ootamatud sündmused. Kui oled kinni oma arusaamades, siis oleks täna õige aeg hakata ellu avatumalt suhtuma.
KALJUKITS
Püüa uskuda oma võimetesse ja olla enesekindlam. Ära muretse liiga palju, sinu julgus saab väärika tasu heakskiidu ja toetuse näol.
VEEVALAJA
Suudad täna kiireid otsuseid langetada ja saad edukalt hakkama ka kriitilistes olukordades. Võimalik, et tänu optimismile võidad uusi sõpru.
KALAD
Kipud täna oma partnerit idealiseerima ja suudad näha vaid neid omadusi, mida sa tahad näha. Püüa siiski kujunenud olukorda kainemalt ja arukamalt analüüsida.

 

Print Friendly, PDF & Email