GALERII JA TULEMUSED: Solistica 2019

25.-26. jaanuaril toimus Kuressaare Gümnaasiumis taas Eesti noorte lauljate konkurss Solistica. Tänavune Grand prix läks Erahuvialakooli Meero Muusik lauljale Kelly Tulvikule, kelle juhendaja oli Mirjam Dede. Parim juhendaja tiitliga pärjati Toomas Voll Toomas Volli Laulustuudiost.

Laureaadid:

4.–6. klassid

I koht (EAÜ stipendium) Hans-Martti Mägar, Toomas Volli Laulustuudio, juhendaja Toomas Voll
II koht Linette Risttee, Põlva Muusikakool, juhendajad Margot Suur ja Riivo Jõgi
III koht Stella Ristioja, Laulustuudio Laulupesa, juhendaja Airi Liiva
4. koht Mairo Libba, Muusikastuudio Loomeviis, juhendaja Külliki Levin
5. koht Krislin Sallo, Laulustuudio Laulupesa, juhendaja Airi Liiva
6. koht Elise-Marleen Eek, Jana Trink Erakool, juhendaja Jana Trink

7.–9. klassid

I koht (EAÜ stipendium) Mikk Kaasik, Laulustuudio Fa-diees, juhendaja Ingrid Otti
II koht Emma Tross, Tallinna Rahumäe Põhikool, juhendaja Haide Männamäe
III koht Sireli Salum, Põlva Muusikakool, juhendajad Margot Suur ja Riivo Jõgi
4. koht Adele Sillat, Pärnu Vabakool
5. koht Carl Marcus Sepp, Loo Keskkool, juhendaja Aive Skuin
6. koht Janely Elmi, Käina Kool, juhendaja Ulvi Tamm

10.–12. klassid

I koht (EAÜ stipendium) Kelly Tulvik, Erahuvialakool Meero Muusik, juhendaja Mirjam Dede
II koht Sandra Vesseluha, Laulustuudio Cantabile, juhendaja Hedi-Kai Pa
III koht Anna-Liisa Niinemets, Erahuvialakool Meero Muusik
4. koht Hanna-Lotta Metsla, Erahuvialakool Meero Muusik, juhendaja Mirjam Dede
5. koht Merili Kütt, Kehra Kunstidekooli Heli Laulustuudio, juhendaja Heli Karu
6. koht Karita Käesel, Muusikastuudio Loomeviis, juhendaja Kati Roosi Siht

Žürii eritunnustused

Parim omalooming (EAÜ stipendium) – Anna-Liisa Niinemets, Erahuvialakool Meero Muusik

Parim arranžeering (EAÜ stipendium) – Adele Sillat, Pärnu Vabakool

Parim jazzi esitaja – Emma Tross, Tallinna Rahumäe Põhikool, juhendaja Haide Männamäe

Parim enda saade – Mikk Kaasik, Laulustuudio Fa-diees, juhendaja Ingrid Otti

Parim esitus kitarril – Tanel Vaikjärv, Pärnu Muusikakool, juhendaja Laura Junson

Parim saarlane – Oliver Leppik, Kuressaare Gümnaasiumi huvikool Inspira, juhendaja Helle Rand

KG Huvikool Inspira poolt välja antud eritunnustused

Noorim osaleja – Kadri-Ann Viherpuu

Solistica söber – Anneli Meisterson

Kuressaare Gümnaasiumi emakeele õpetajate eritunnustus

Kaunis eestikeelne esitus – Mette Mähar, Erahuvialakool Meero Muusik, juhendaja Mirjam Dede

https://www.oesel.ee/solistica/?s=15

Galerii: Irina Mägi

Print Friendly, PDF & Email