Horoskoop

JÄÄR
Sinu jaoks hakkavad nüüd tähtsat rolli mängima sinu positsioon ja selle kaitsmine. Püüad kõigiga hästi läbi saada, kuid see võib raskeks osutuda.
SÕNN
Sinu mõistus on täna tavalisest aktiivsem. Vajad vestluspartnereid, kellega saaksid rääkida intellektuaalsetel ja filosoofilistel teemadel.
KAKSIKUD
Oled täna enesekeskne ja ebaobjektiivne, mistõttu pole kõige õigem aeg oluliste muudatuste tegemiseks. Püüa toetuda kogemustele.
VÄHK
Soodne päev tegeleda probleemidega, mis seotud saladustega. Sinu suhted pannakse proovile ja mittevajalikud kontaktid katkevad.
LÕVI
Pööra rohkem tähelepanu oma kõnepruugile. Võid mõne mõtlematu lausega kedagi rängalt solvata või kogemata mõne saladuse välja lobiseda.
NEITSI
Tänast päeva iseloomustavad armukadedus, nõudlikkus partneri suhtes ja intensiivsed tunded. Ootad maksimaalseid tulemusi ja täielikku mõistmist.
KAALUD
Oled täna tavalisest hajameelsem ja tormakam. Võid oma impulsiivse käitumisega põhjustada nii endale kui ka kaaslastele tõelisi segadusi.
SKORPION
Aktiviseeruvad keskendumisvõime ja tahtejõud. Soodne aeg enesetäiustamiseks. Olulised muutused isiklikus elus.
AMBUR
Suudad täna oma optimismi ning positiivsusega aidata ja innustada paljusid inimesi. Hea päev kõikvõimalikuks koostööks.
KALJUKITS
Püüa olla koos oma lähedastega ja midagi üheskoos ette võtta. Valmista inimestele rõõmu ja näita oma head tahet.
VEEVALAJA
Kipud täna tegelema asjadega mitte tähtsuse järjekorras, vaid pigem selle järgi, mis sulle rohkem meeldib. Samas kipud mõne antud lubaduse unustama.
KALAD
Oled täna tavalisest julgem ja kompleksivabam. See parandab ka tunduvalt sinu tervist. Stress ja väsimus kaovad ning südamesse saabub rahulolu.

 

Print Friendly, PDF & Email