Horoskoop

JÄÄR
Kipud nüüd mõtlema endast veidi rohkem, kui oled. Kui tekib mõte, et oled väga tähtis ja eriline, siis istu maha ning revideeri see mõte ilusti läbi.
SÕNN
Võimalik, et sul on täna raske oma meeleolusid väljendada ja sõnastada. Otsid suhtlemisvõimalust, kuid ei leia kuidagi sulle sobivat vestluspartnerit.
KAKSIKUD
Hea aeg alustada jooga või mõne muu põneva trenniga. Võiksid ka dieedile mõelda, kuid alusta sellega professionaali juhendamisel.
VÄHK
Armastad mugavust ja püüad seetõttu luua kõikjal enda ümber hubast õhkkonda. Täna on hea päev külastada vanu sõpru ja taaselustada mõningaid traditsioone.
LÕVI
Kaldud täna asju unustama. Hooletult antud lubadused võivad hiljem palju tüli tekitada. Tegele täna asjadega, mis sinult erilist pingutust ei nõua.
NEITSI
Tänased planeediseisud avaldavad sulle soodsat mõju ning saavutad oma tegemistes häid tulemusi. Väldi uhkeks muutumist ja hinda ka teiste pingutusi!
KAALUD
Võimalik, et sinu mõtteisse tikuvad täna minevikus läbielatud ebameeldivu­sed. Püüa jääda rahulikuks ja kasuta oma intuitsiooni teiste aitamiseks.
SKORPION
Rahulike mõjudega päev. Võiksid täna korda saata nii mõndagi, kuid kipud selleks liiga laisk olema. Meelsamini jääksid loorberitele puhkama.
AMBUR
Nüüd hakkavad sinu elus tavalisest tähtsamat rolli mängima inimesed, kes on mingil moel seotud sinu karjääri või materiaalse heaoluga.
KALJUKITS
Kontaktid kaaslastega on ratsionaalsed ja annavad sulle positiivset informatsiooni. Hea päev õppimiseks ja aktiivseks infovahetuseks.
VEEVALAJA
Oled täna tavalisest edevam ja jutukam, kuid peaksid siiski tähelepanu pöörama sellele, mida ja kellele sa räägid ning kuidas käitud.
KALAD
Nüüd oleks soovitatav end kokku võtta ja hakata rohkem tegelema oma sisemiste vajaduste rahuldamise ja oma huvide kaitsmisega.

 

Print Friendly, PDF & Email