Horoskoop

JÄÄR
Soodne aeg teha ametialaseid muudatusi. Tööl saavutad häid tulemusi, kuid ära üle pinguta, võta aega ka puhkamiseks.
SÕNN
Ootad täna teistelt kiitust ja tähelepanu. Tegelikult tuleneb see sinu sisemisest ebakindlusest ning soovist olla armastatud ja vajalik.
KAKSIKUD
Sa pole täna kuigi seltskondlik ja piirduksid kõige parema meelega üksnes iseenda seltskonnaga. Soodne päev tegeleda meditatsiooniga.
VÄHK
Tänasest päevast võib kujuneda sinu jaoks üks huvitavamaid ja meeldejäävamaid. Oled nii mõistuselt kui ka füüsiliselt aktiivsem kui tavaliselt.
LÕVI
Tunned täna ootamatult huvi, kuidas läheb su vanadel tuttavatel, kellest sa juba ammu midagi kuulnud pole. Minevik tõuseb jõuliselt päevakorda.
NEITSI
Täna võid kergesti solvuda ja samal ajal oma põikpäisusega teistel inimestel katuse sõitma panna. Parem oleks, kui sa täna kodust välja ei astukski.
KAALUD
Hea päev ennast vaimselt arendada ja analüüsida, kuna suudad olla enda suhtes objektiivsem kui tavaliselt ja sinu ego nõudmised on väiksemad.
SKORPION
Tuliste ja kirglike meeleolude päev. Puutud kokku kas poliitiliste probleemidega või siis vastassoo esindajaga, kellega sul võib suhe areneda.
AMBUR
Pea meeles, et sa pole mitte ainult unikaalne indiviid, vaid kuulud kindlasti mõnda inimkogumisse, kus sul on teatavad kohustused ja vastutus.
KALJUKITS
Juhul kui sul on õnnestunud natuke raha kõrvale panna, siis on täna hea päev selle investeerimiseks. Oled praktiline ja piisavalt arukas.
VEEVALAJA
Pööra täna suuremat tähelepanu oma lähedastele. Nad võivad just nüüd vajada sinu toetust ja mõistmist. Hea aeg arvete klaarimiseks.
KALAD
Täna on oivaline päev kõikvõimalike koduste tööde tegemiseks. Sinu ilumeel on ergem kui tavaliselt ja oskad suurepäraselt hubast keskkonda luua.

 

Print Friendly, PDF & Email