Horoskoop

JÄÄR
Täna võid valesid tõe pähe võtta ja lasta end ära kasutada. Ole tähelepanelikum ja ära lase kahtlastel võõrastel inimestel ennast mõjutada.
SÕNN
Sind hakkavad nüüd köitma psühholoogia ja filosoofia. Tänu paranenud intuitsioonile tajud oma kaaslase meeleolu ka ilma sõnadeta.
KAKSIKUD
Võid täna sattuda kummalistesse olukordadesse. Ole ettevaatlik vaimsete praktikate, ravimite ja mõnuainetega.
VÄHK
Informatsioonirohke päev. Võimalik, et saad ootamatult teada midagi rõõmustavat ja inspireerivat. Hea päev kardinaalsete muudatuste tegemiseks.
LÕVI
Püüa täna oma energiat säästa vaid kõige olulisemate asjade jaoks. Väldi lisakohustuste võtmist, püüa tegeleda esmatähtsaga.
NEITSI
Võimalik, et satud täna olukorda, kus sind peetakse autoriteediks isegi siis, kui sa seda ise ei soovi. Püüa olla eeskujuks eelkõige oma elustiiliga.
KAALUD
Sinu enesetunne on täna üsna räbal. Füüsilises mõttes võid ju heas vormis olla, kuid tunned sisemist rahutust. Püüa oma energiale väljund leida.
SKORPION
Tänane päev võib tuua sulle sekeldusi armuasjades. Kipud ootamatult iga tühise asja peale armukadedaks muutuma. Ära lase oma emotsioonidel üle pea kasvada!
AMBUR
Naudid nüüd eelkõige seda, kui saad unustada oma positsiooni ja kohustused. Hea päev külastada ilusalongi ja massööri või minna joogatrenni.
KALJUKITS
Tänased planeediseisud muudavad sind vastuvõtlikumaks kõikvõimaliku esoteerika suhtes. Võid avastada endas üleloomulikke võimeid.
VEEVALAJA
Tänased planeediseisud aktiviseerivad sinu intuitsiooni ning aitavad sul paremini mõista asju, mis olid varem sinu eest varjatud. Kasuta seda!
KALAD
Otsid täna ebatavalisi suhteid, ekstreemsust ja müstikat, et oma elu värvikamaks muuta. Püüa leida rahu, tunnetades looduse võimsust ja ravitoimet.

 

Print Friendly, PDF & Email