Horoskoop

JÄÄR
Täna on suurenenud sinu empaatiavõime ning arvestad teistega rohkem kui iseendaga. Samas võiksid siiski natuke ka enda peale mõelda.
SÕNN
Võimalik, et satud täna reserveeritud ja kinniste inimeste seltskonda, kus pead endast võimalikult hea mulje jätma. Selle nimel tasub pingutada!
KAKSIKUD
Lased ennast tühistel asjadel häirida, mistõttu võivad mõned väärtuslikud kogemused saamata jääda. Tunned hirmu ka seal, kus põhjust pole.
VÄHK
Suurepäraste võimaluste päev! Täna tekkinud probleemid ei mõju sulle nii halvasti, kui võiksid mõjuda. Kõik negatiivne on pehmendatud.
LÕVI
Tunned vajadust lõhkuda oma aja äraelanud arusaami ja kivistunud seisukohti. Püüa siiski vältida agressiivset suhtumist neisse, kelle jaoks need tähtsad on.
NEITSI
Energiad, mis täna aktiviseeruvad, parandavad kõvasti su intuitsiooni. Tajud teiste inimeste meeleolusid ja soove palju paremini kui tavaliselt.
KAALUD
Kaldud olema oma tegemistes pealiskaudne, tähelepanematu ja hooletu. Oma tähtsamad otsused ja lepingud tasuks üle kontrollida.
SKORPION
Väldi detailidesse kinnijäämist ja keskendu tervikule. Astu hetkeks maha oma toimetuste karussellilt ja tuleta meelde eesmärk, miks midagi teed.
AMBUR
Kui siiani oled pigem omaette hoidnud, siis nüüd aktiviseerub sinus ootamatult soov suhelda ja kuulata, mida teised maailma asjadest arvavad.
KALJUKITS
Täna jookseb info sulle kätte paremini kui tavaliselt. Oled spontaanne ja suudad teha kiireid korrektuure seal, kus on puudujäägid.
VEEVALAJA
Võimalik, et meenutad täna nostalgilises meeleolus oma minevikku, lehitsedes vana pildialbumit. Hea päev koduste asjade korrastamiseks.
KALAD
Tänased planeediseisud võivad muuta sind ülitundlikuks kõikvõimaliku kriitika suhtes. Püüa asja rohkem mõistusega võtta ning rahulikuks jääda.

 

Print Friendly, PDF & Email