Horoskoop

JÄÄR
Täna kipuvad tegemata asjad kuhjuma ning see põhjustab väsimust ja tujulangust. Püüa tegutseda läbimõeldult. Usalda rohkem oma kaaslasi.
SÕNN
Märkad nüüd oma kaaslasi tunduvalt rohkem kui muidu. Oskad olla hea vestluspartner ja usaldusväärne kaaslane. Paranevad ka suhted perega.
KAKSIKUD
Täna võivad su emotsioonid hakata üle keema ebaõigluse tõttu, mida näed. Unustad diplomaatia ning ütled julgelt oma arvamuse välja.
VÄHK
Saad täna kerge vaevaga hakkama tüütute ja ebamugavate toimetustega. Paned ka oma kaaslased sinu ideedesse uskuma.
LÕVI
Pööra täna tähelepanu, mida räägid. Suures lobisemishoos võid välja lobiseda nii mõnegi saladuse, mis sulle usaldatud. Hea päev lugemiseks.
NEITSI
Kipud täna veidi ebakindel olema. Küsid rohkem kui tavaliselt teistelt inimestelt nõu asjade kohta, mida sa tegelikult ka ise tead. Hea päev kodutöödeks.
KAALUD
Muutud täna sõjakaks ja püüad end jõuliselt kehtestada. Seda juhul, kui keegi julgeb sulle vastu vaielda. Ebasoodne päev diplomaatiaks.
SKORPION
Oled täna enesekindlam ja energilisem. Samas kipud teiste tegemistele ja saavutustele liiga kergekäeliselt üleolevaid hinnanguid andma.
AMBUR
Soodne päev alustamaks uusi ja jätkamaks alustatud ettevõtmistega. Täna tuleb vaeva näha ja higi valada, kuid tulemused on seda väärt.
KALJUKITS
Võid täna üsna kergesti petta saada. Kipud usaldama valesid inimesi. Hoia oma tähelepanu praktilistel asjadel ning istu parem kodus.
VEEVALAJA
Oled nüüd vaimselt heas vormis. Tunned huvi uute inimeste ja teadmiste vastu, oled õppimisaldis. Samuti on sinu mälu täna suurepärane.
KALAD
Oled täna hajameelsem kui tavaliselt. Kui pead mingeid ametiasju ajama, kipud olulisi asju kahe silma vahele jätma. Õigem oleks see päev meelelahutusele pühendada.

 

Print Friendly, PDF & Email