Kultuuri- ja spordiosakonna juht Mihkel Tamm lahkub ametist (23)

ÖKOMEES: Mihkel Tamm leiab, et on vaja mõelda lahendustele, kuidas hoida Saaremaad rohe­lise saarena.
MAANUS MASING

Saaremaa vallavalitsuse kultuuri- ja spordiosakonna juhataja Mihkel Tamm teatas, et soovib veebruari keskel ametist lahkuda.

Abivallavanem Helle Kahm selgitas, et vallavalitsuse tänase korraldusega kuulutatakse osakonna juhataja ametikoha täitmiseks välja avalik konkurss.

„Tunnistan, et mul on selle avalduse üle kurb meel, kuid avatud ja demokraatlikus maailmas on palju võimalusi ja inimestel õigus oma saatuse üle ise otsustada. Nii tuleb sellest kohast edasi minna, kuulutame välja uue konkursi ning ootame oma meeskonda uut asjalikku ja toredat kolleegi,“ ütles Kahm.

Mihkel Tamm sõnas, et jätkab Saaremaal eraettevõtluses ja ehkki siinne kultuuri- ja spordielu on talle südamelähedane, on siin elatud aja jooksul saanud selgeks, et enim kõnetab teda Saaremaa looduse ja selle hoidmisega seotud ettevõtlusvaldkond.

„Arvan, et minu põlvkond on samaaegselt tõesti esimene, kellel on võimalus tunnistada, et me oleme oma tegevusega maailma loodusele liiga teinud, ja viimane, kes seda veel parandada suudab. Usun, et iga areng vajab 100% pühendumist. Saaremaa kultuur ja sport vajavad etteotsa inimest, keda just need valdkonnad kõige enam kõnetavad – kõnetasid ka mind, kuid Saaremaa loodus sai ikka võitu,“ lisas Tamm.

Kultuuri- ja spordiosakonna juhataja konkurss kestab 4. veebruarini.

Print Friendly, PDF & Email